Email Drukuj PDF

W związku z wyjazdem na obóz zamieszczamy kilka informacji i wskazówek dla rodziców dotyczących pobytu i spraw organizacyjnych.

Poprawiony: środa, 11 stycznia 2017 21:46

Widok 2008 ogrywa wysoko Milan Scuola Calcio Łódź

Pracowity weekend za rocznikiem 2008. Wysoka wygrana w łódzkiej lidze Żaka (F1) oraz Mini Turniej OZPN. Więcej w rozwinięciu.

Poprawiony: niedziela, 16 października 2016 19:05

Zwycięstwo rocznika 2008 w Zgierzu !!!

Liga wojewódzka Żaka F1 (rocznik 2008)

Boruta Zgierz - Widok Skierniewice 1:3

Gole dla Widoku: Patryk Wilk (21`,46`), Piotr Gierach (60`)

Michael Jordan i jego magiczny numer !!! - rocznik 2008

W piątkowym meczu ligi Żaka (rocznik 2008) Widok Skierniewice wybrał się do Łodzi by zmierzyć się z drużyną Sport Perfect.

Spotkanie zakończyło się wygraną Widoku 23:1 !!!

Takie wyniki biorąc nawet pod uwagę wiek zawodników zdarzają się już bardzo rzadko ponieważ poziom w tej lidze w większości drużyn jest w miarę wyrównany. Jednak nasi chłopcy przeszli samych siebie. W ciągu 60 minut zaaplikowali rywalowi 23 gole !!!

Gratulacje chłopaki - było na co popatrzeć !!!

Manita Stasia Rymarczyka - rocznik 2008

Widok Skierniewice w roczniku 2008 pokonał Wartę Sieradz 6:5. Królem polowania okazał się Staś Rymarczyk ,który strzelił 5 bramek (manita).

Porażka po emocjonującym meczu - rocznik 2008

W drugim swoim meczu w lidze chłopcy z rocznika 2008 przegrali z SMS Łódź 3:5. O wyniku spotkania zadecydowała I kwarta gdzie w krótkim odstępie czasu popełniliśmy kilka błędów i straciliśmy 4 gole, a szkoda ponieważ szybko objęliśmy prowadzenie. W przerwie chłopcy uspokoili grę i przeniosło się to na wynik drugiej kwarty ,którą wygraliśmy 1:0. Trzecia kwarta to ataki naszej drużyny oraz dobra gra w której zabrakło trochę skuteczności. Warto pochwalić chłopców ponieważ cały czas konsekwentnie starali się uczyć gry w piłkę i nawet pod presją czasu i wyniku nie dali się sprowokować do wybijania piłek na oślep byle do przodu licząc ,że może ktoś się pomyli i coś wpadnie.

Poprawiony: sobota, 03 września 2016 14:58

I mecz rocznika 2008 w rozgrywkach wojoewódzkich

Było wyjście zawodników jak na mecz Ligi Mistrzów , powitanie , flesze aparatów do kronik rodzinnych, flesze lokalnych mediów i w końcu pierwszy prawdziwy mecz w rozgrywkach ligowych.

Pewnie u niektórych zawodników pojawiła się trema i lekki "stresik". Lecz nasi zawodnicy zaprezentowali się naprawdę znakomicie pokonując rówieśników z Akademii Tomasza Hajty z Łodzi 6:2.

Poprawiony: piątek, 02 września 2016 15:36

IV miejsce rocznika 2008 w Las Vegas Cup

Adam Łuczak Najlepszym Bramkarzem turnieju

W sobotnim tropikalnym upale chłopcy z rocznika 2008 rywalizowali w mocno obsadzonym turnieju Las Vegas Cup w Tomaszowie Maz.. Rywalizację w mocnej grupie zakończyli na I miejscu i awansowali do grupy "złotej". W końcówce turnieju pogoda dała się naszym zawodnikom mocno we znaki i brakło sił. Chłopcom należą się ogromne brawa ponieważ samo stanie na słońcu było mocno męczące i niebezpieczne ,a co dopiero jeszcze rozegrać 8 dobrych spotkań. W turnieju wystąpiło aż 12 drużyn. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik Widoku - Adam Łuczak !!!

Poprawiony: poniedziałek, 29 sierpnia 2016 12:50

Widok na turnieju w Płocku - rocznik 2008

Widok Skierniewice w roczniku 2008 w niedziele zawitał na turnieju Królewskich w Płocku. Turniej był rozgrywany w iście tropikalnych warunkach ale chłopcy choć mocno osłabieni pokazali sporo dobrej gry. Turniej rozgrywany był bez klasyfikacji końcowej - liczyła się dobra zabawa oraz przyjemność z gry w piłkę. Zawodnik Widoku - Kuba Lach został nagrodzony nagrodą indywidualną (dla wyróżniającego się zawodnika w turnieju).

Poprawiony: poniedziałek, 20 czerwca 2016 11:56

Widok na turnieju w Radomiu

Chłopcy z rocznika 2008 w sobotni wczesny poranek wybrali się na zaproszenie Broni do Radomia. Grali fantastycznie, zaprezentowali bardzo dobry poziom. Wyniki nie były tego dnia najważniejsze. Ważne było to ,że styl który zaprezentowali był momentami na super poziomie mimo poważnych osłabień kadrowych. Droga choć była długa i męcząca w obie strony przebiegła w bardzo miłej atmosferze.

Poprawiony: sobota, 11 czerwca 2016 21:08

Strona 1 z 5

Warning: Illegal string offset 'active' in /home/rogoo/public_html/www/templates/professio/html/pagination.php on line 129