Kalendarz 2002

Reklama
Reklama

D1 - Młodzik (2002)

Widok z brązowym medalem !!

Email Drukuj PDF

W bardzo mocno obsadzonym turnieju Widok Cup, drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) zdobyła brązowe medale. Po bardzo dobrej grze zarówno w sobotę jak i niedzielę nasz zespół zanotował 4 wygrane, 2 remisy i 2 razy przegrał. Zwycięzcą turnieju okazała się Lechia Gdańsk, która wyprzedziła GTV Stadion Śląski Chorzów.

Poprawiony: poniedziałek, 23 marca 2015 14:04

Minimalna porażka z Barceloną mimo dobrej gry

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice rocznik 2002 po dobrym meczu pechowo przegrała w zespołem FC Barcelona Escola 1-2. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Damian Makuch w pierwszej części meczu.

Damian Makuch w gronie 10 najlepszych sportowców Skierniewic

Email Drukuj PDF

Zawodnik Widoku Skierniewice Damian Makuch znalazł się w gronie 10 najlepszych sportowców Skierniewic w 2014 roku. Wychowanek naszego klubu w corocznym plebiscycie organizowanym przez Miasto Skierniewice zajął 7 miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sylwetki zawodników można obejrzeć (tutaj)

Więcej o gali można przeczytać na stronie Urzędu Miasta Skierniewice (kliknij tutaj)

Wygrany mecz kontrolny rocznika 2002

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) pokonała w meczu kontrolnym zespół Błonianki Błonie 3-1. W meczu zagrali chłopcy, którzy wczoraj nie uczestniczyli w turnieju w Tomaszowie.

Widok 2002 po raz trzeci z Pucharem Mazovii

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) po raz trzeci z rzędu zdobyła Puchar Mazovii. Podobnie jak przed rokiem nasz zespół okazał się niepokonany i zasłużenie zajął pierwsze miejsce. Najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Karasek z Widoku Skierniewice.

 

Poprawiony: sobota, 21 lutego 2015 23:40

Obóz zimowy r. 2002 - informacje

Email Drukuj PDF

Poniżej informacje dotyczące wyjazdu na obóz zimowy do Nowej Rudy.

Widok 2002 wygrywa w Wolborzu

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) wygrała turniej z okazji 950-lecia Wolborza. Nasz zespół wygrał wszystkie 7 spotkań nie tracąc ani jednego gola. Drugie miejsce zajął GKS Bełchatów, a trzecie Widzew Łódź. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik naszej drużyny Maciej Kurlikowski.

 

Poprawiony: sobota, 24 stycznia 2015 16:39

Film dokumentalny o Stomil Cup

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do obejrzenia filmy dokumentalnego o turnieju Stomil Cup. Fajnie, że mogliśmy być częścią tego turnieju. Kliknij tutaj...

{jcomments on}

WIDOK 2002 WYGRAŁ STOMIL CUP!!!

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) po raz drugi z rzędu wygrała w Olsztynie turniej Stomil Cup. Nasz zespół obronił przechodni puchar, który zdobył w ubiegłym roku. W meczu finałowym Widok wygrał z AP Stomil Olsztyn 1-0. Zwycięską bramkę strzelił Piotr Kłąb, który rozegrał znakomity turniej i trafił do "Drużyny Marzeń". Trzecie miejsca zajęła Lechia Gdańsk, która w meczu o brązowy medal pokonała AP Talent Białystok 1-0.

Poprawiony: poniedziałek, 19 stycznia 2015 11:28

Widok 2002 wygrał ze Zniczem Pruszków

Email Drukuj PDF

W niedzielę w Hali Piłkarskiej na warszawskim Bemowie drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) pokonała Znicz Pruszków 3-1. Bramki dla naszej drużyny strzelili Kacper Karasek, Jakub Bylewski i Damian Makuch.

Strona 1 z 5