Kalendarz 2002

Reklama

D1 - Młodzik (2002)

Liga Trampkarz Młodszy (C2) Sokół Regnów - Widok Skierniewice 2:19

Email Drukuj PDF

Drużyna Widok Skierniewice (rocznik 2002) rozegrała w środę zaległy mecz w lidze okręgowej trampkarzy młodszych (C2). Rywalem naszej drużyny byli rok starsi rywale z Sokoła Regnów. W drużynie Widoku nie mogło zagrać 4 podstawowych zawodników, którzy dziś reprezentowali województwo łódzkie w wygranym 2:1 meczu przeciwko kadrze województwa Warmińsko-Mazurskiego. Tak poważne osłabienie nie wpłynęło negatywnie na grę drużyny Widoku, która dysponuje wieloma wartościowymi zawodnikami tworzącymi na boisku i poza nim dobrze współpracujący kolektyw. Podobnie było dzisiaj, bo po świetnej zespołowej grze Widok wygrał 19:2.

Dwa zwycięstwa rocznika 2002

Email Drukuj PDF

Pracowity początek weekendu mieli chłopcy z rocznika 2002, którzy rozegrali 2 mecze ligowe. W pierwszym meczu, w rozgrywkach ligi okręgowej Młodzik (D1), pierwsza grupa chłopców pokonała rówieśników z Laktozy Łyszkowice 14:0. Po tym meczu druga grupa chłopców z tego rocznika pokonała 16:1 rok starszych rywali ze Startu Złaków Borowy w rozgrywkach ligi okręgowej Trampkarza Młodszego (C2). Po tym meczu Widok jest liderem rozgrywek w obu ligach.

 

Liga Trampkarz Młodszy: Zwycięsko nadrabiamy ligowe zaległości

Email Drukuj PDF

W środę nadrabialiśmy ligowe zaległości w lidze okręgowej Trampkarzy Młodszych. Na razie w rozgrywkach tej ligi chłopców z rocznika 2001 zastępują młodsi koledzy z rocznika 2002. W środowe popołudnie drużyna Widoku wybrała się do Cielądza gdzie czekał na nią zespół Orląt. Oglądając mecz można było mieć wrażenie, że przy naszych zawodnikach rok starsi zawodnicy Orląt, to małe pisklęta.

Kolejny ciekawy turniej przed Widokiem

Email Drukuj PDF

Stowarzyszenie Edukacji Młodych Piłkarzy SEMP Warszawa zaprosił drużynę Widoku Skierniewice (rocznik 2002) do wzięcia udziału w MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 2002 XIV URSYNÓW CUP  22-23.11.2014. Podobnie jak w poprzednich edycjach, aby zapewnić uczestnikom możliwość rywalizacji na najwyższym poziomie, do Warszawy zaproszono najlepsze polskie drużyny w kategorii U-13 oraz drużyny zagraniczne. W zawodach wystartuje 12 drużyn w tym zespoły z Niemiec i Białorusi. Wystąpią  także: Legia Warszawa, Lech Poznań, Śląsk Wrocław, Lechia Gdańsk, Korona Kielce, Stadion Śląski Chorzów, Stomil Olsztyn, Widok Skierniewice, Znicz Pruszków oraz drużyna gospodarzy SEMP Warszawa.Turniej odbędzie się w Warszawie na dwóch boiskach przykrytych powłoką balonową (Arena Futbolu przy ul. Koncertowej 4 oraz boisko przy ul. Łazienkowskiej 3).

4 zawodników Widoku w kadrze województwa

Email Drukuj PDF

4 zawodników Widoku Skierniewice zostało powołanych do kadry województwa łódzkiego na mecz z województwem Warmińsko-Mazurskim, który odbędzie się 1 października 2014 r. w Barczewie. W kadrze rocznika 2002 ŁZPN znaleźli się Piotr Kłąb, Krzysztof Janus, Damian Makuch i Jakub Pawelec. Poniżej link do powołania.

Liga Młodzik (D1): Widok Skierniewice - Mazovia Rawa Maz. 26:0

Email Drukuj PDF

W meczu ligi okręgowej Młodzik (D1) drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) wygrała z Mazovią Rawa Mazowiecka 26:0...

Poprawiony: środa, 24 września 2014 21:25

Liga Trampkarzy: Widok efektownie wygrywa w Lubani

Email Drukuj PDF

Efektownym zwycięstwem Widoku Skierniewice (rocznik 2002) zakończył się mecz ligi trampkarzy młodszych, w którym nasz zespół wygrał z rok starszym zespołem SLUKS Lubania 17:0. Zastępując tymczasowo w rozgrywkach ligowych drużynę rocznika 2001 młodsi chłopcy zagrali świetny mecz i nie dali rywalom żadnych szans.

Mazovia nie dojechała... Rozgrywki w naszym okręgu to katastrofa

Email Drukuj PDF

Zaplanowany na niedzielę mecz ligi okręgowej Młodzik pomiędzy Widokiem Skierniewice (rocznik 2002) i Mazovią Rawa Mazowiecka niestety nie odbył się. 40 minut przed meczem goście poinformowali, że nie przyjadą z powodu niekompletnego składu.

Poprawiony: poniedziałek, 15 września 2014 09:39

Powołania do kadry ŁZPN (rocznik 2002)

Email Drukuj PDF

Trener reprezentacji ŁPZN powołał kadrę zawodników na mecz kontrolny z województwem Kujawsko-Pomorskim. W kadrze znalazło się 5 zawodników Widoku Skierniewice. W obecnym sezonie kadra składa się tylko z chłopców rocznika 2002, zatem w porównaniu z poprzednimi powołaniami brakuje w niej Maksyma Rosińskiego, nie ma również Kacpra Karaska, który z powodów zdrowotnych nie może trenować w pełnym wymiarze. Debiutantem w kadrze jest za to Jakub Jasiński, który pokazał się z dobrej strony podczas turnieju Bełchatów Cup. Poza Kubą powołania do kadry dostali "etatowi" kadrowicze Damian Makuch, Piotr Kłąb, Jakub Pawelec i Krzysztof Janus. Chłopcom życzymy powodzenia. Poniżej treść komunikatu ŁZPN.

 

Poprawiony: piątek, 12 września 2014 11:40

Liga Młodzik: Pelikan Łowicz - Widok Skierniewice 0:9

Email Drukuj PDF

Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli rozgrywki ligowe zawodnicy Widoku Skierniewice (rocznik 2002), którzy we wtorek, w pierwszym meczu nowego sezonu pokonali w Łowiczu drużynę Pelikana 9:0. Ważniejszy od samego wyniku jest fakt, że poza kilkoma momentami, nasz zespół był przy piłce praktycznie przez cały mecz.

 

Poprawiony: środa, 10 września 2014 00:17

Strona 1 z 2