Kalendarz 2002

Reklama

D1 - Młodzik (2002)

Trzy mecze rocznika 2002

Email Drukuj PDF

Pracowity weekend mają za sobą chłopcy z rocznika 2002. Trzy mecze, trzy wygrane i 24 strzelone gole to dobry bilans ostatnich dwóch dni.

Widok 2002: informacja o meczach w weekend

Email Drukuj PDF

W sobotę rocznik 2002 gra 2 mecze o godz. 10:00 w Rawie Mazowieckiej (z rocznikiem 2002) i o godz. 11:00 w Słupi (z rocznikiem 2001). W niedzielę natomiast chłopcy zagrają mecz kontrolny z UKS SMS Łódź. Poniżej lista chłopców powołanych na mecze.

 

Poprawiony: piątek, 17 października 2014 10:10

Widok upolował Orlęta

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) pokonała 11:0 Orlęta Cielądz w meczu ligi okręgowej Trampkarz Młodszy (C2). Po wczorajszym ciekawym i wymagającym meczu ze Zniczem Pruszków dziś było szybko, łatwo i przyjemnie. W dzisiejszym meczu w większości zagrali chłopcy, którzy nie grali wczoraj ze Zniczem i pokazali się z bardzo dobrej strony.

 

Poprawiony: niedziela, 12 października 2014 17:45

Widok - Znicz. Mecz na wysokim poziomie.

Email Drukuj PDF

Bardzo dobry mecz rozegrały w sobotnie popołudnie drużyny rocznika 2002 Widoku Skierniewice i Znicza Pruszków. Dla obu zespołów spotkanie było okazją do rywalizacji z przeciwnikiem prezentującym wysoki poziom sportowy. W rozgrywkach ligowy zarówno Widok jak i Znicz nie mają rywali, którzy mogliby zmusić ich do wysiłku, co więcej oba zespoły nie straciły w swoich ligach nawet jednego gola.

Poprawiony: sobota, 11 października 2014 21:35

Obóz zimowy - rocznik 2002

Email Drukuj PDF

W dniach 12-18 luty 2015 drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) wyjeżdża na obóz sportowy do Nowej Rudej. Poniżej informacja o obozie.

Rocznik 2002: W sobotę ze Zniczem,w niedzielę z Orlętami

Email Drukuj PDF

Chłopcy z rocznika 2002 w sobotę rozegrają mecz kontrolny ze Zniczem Pruszków, a w niedzielę mecz ligowy z Orlętami Cielądz. Poniżej informacja o meczach.

Liga Młodzik D1: Widok nie dał szans Pelikanowi

Email Drukuj PDF

W meczu ligi okręgowej Młodzik (D1) drużyna Widoku Skierniewice wygrała z Pelikanem Łowicz 8:0. Od początku meczu zdecydowaną przewagę posiadała drużyna ze Skierniewic. Pelikan ograniczał się jedynie do przeszkadzania naszemu zespołowi. Podobnie jak w meczu w Łowicz do przerwy goście jakoś się trzymali ale po zmianie stron Widok był już nie do zatrzymania. Po 4 rozegranych kolejkach Widok jest liderem rozgrywek z kompletem 12 punktów i bilansem bramkowym 57-0.

Liga Trampkarz Młodszy (C2) Sokół Regnów - Widok Skierniewice 2:19

Email Drukuj PDF

Drużyna Widok Skierniewice (rocznik 2002) rozegrała w środę zaległy mecz w lidze okręgowej trampkarzy młodszych (C2). Rywalem naszej drużyny byli rok starsi rywale z Sokoła Regnów. W drużynie Widoku nie mogło zagrać 4 podstawowych zawodników, którzy dziś reprezentowali województwo łódzkie w wygranym 2:1 meczu przeciwko kadrze województwa Warmińsko-Mazurskiego. Tak poważne osłabienie nie wpłynęło negatywnie na grę drużyny Widoku, która dysponuje wieloma wartościowymi zawodnikami tworzącymi na boisku i poza nim dobrze współpracujący kolektyw. Podobnie było dzisiaj, bo po świetnej zespołowej grze Widok wygrał 19:2.

Dwa zwycięstwa rocznika 2002

Email Drukuj PDF

Pracowity początek weekendu mieli chłopcy z rocznika 2002, którzy rozegrali 2 mecze ligowe. W pierwszym meczu, w rozgrywkach ligi okręgowej Młodzik (D1), pierwsza grupa chłopców pokonała rówieśników z Laktozy Łyszkowice 14:0. Po tym meczu druga grupa chłopców z tego rocznika pokonała 16:1 rok starszych rywali ze Startu Złaków Borowy w rozgrywkach ligi okręgowej Trampkarza Młodszego (C2). Po tym meczu Widok jest liderem rozgrywek w obu ligach.

 

Liga Trampkarz Młodszy: Zwycięsko nadrabiamy ligowe zaległości

Email Drukuj PDF

W środę nadrabialiśmy ligowe zaległości w lidze okręgowej Trampkarzy Młodszych. Na razie w rozgrywkach tej ligi chłopców z rocznika 2001 zastępują młodsi koledzy z rocznika 2002. W środowe popołudnie drużyna Widoku wybrała się do Cielądza gdzie czekał na nią zespół Orląt. Oglądając mecz można było mieć wrażenie, że przy naszych zawodnikach rok starsi zawodnicy Orląt, to małe pisklęta.

Strona 1 z 3