Obóz zimowy Nowa Ruda - informacje

Email Drukuj PDF

Informacje o wyjeździe na obóz sportowy Nowa Ruda 2016

Zwycięski sparing rocznika 2002

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) pokonała po bardzo dobrej grze Lidera Włocławek 7:1. Był to drugi tej zimy mecz kontrolny naszej drużyny, bowiem w ubiegłym tygodniu Widok pokonał 3:0 Olimpię Warszawa.

Widok 2002 wygrywa w ostatnim meczu. Mistrz potwierdza klasę.

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002), która zdobyła Mistrzostwo województwa łódzkiego wygrywając I ligę wojewódzką trampkarzy C2, pokonała w ostatnim meczu ligowy zespół Andrespolii Wiśniowa Góra 5:1. Trzy bramki dla Widoku zdobył najlepszy strzelec rozgrywek ligowych Krzysztof Janus, który rozegrał kapitalny mecz, a dwa gole dołożył Jakub Jasiński.

Poprawiony: poniedziałek, 23 listopada 2015 11:37

Historyczny sukces Widoku Skierniewice. Wygrywamy I Ligę Wojewódzką !!!

Po raz pierwszy w historii naszego Klubu drużyna Widoku Skierniewice zwycięża w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej !!! To co do niedawna wydawało się nieosiągalne stało się faktem. W sobotę Widok (rocznik 2002) pokonał GKS Bełchatów 4:2. Dzięki tej wygranej, przy równoczesnej porażce ŁKS Łódź, nasz zespół zapewnił sobie mistrzostwo I Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy C2.

Poprawiony: sobota, 14 listopada 2015 22:14

Widok lepszy od Widzewa Łódź

W zaległym meczu I ligi wojewódzkiej trampkarzy C2 drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) pokonała łódzki Widzew 2:0. Bramki dla skierniewickiej drużyny strzelili Jakub Jasiński i Krzysztof Janus. We wtorkowym meczu Widok pokazał dobrą grę będąc drużyną zdecydowanie lepszą od Widzewa. Goście zagrozili naszej bramce dopiero w ostatnich 10 minutach, ale świetnymi interwencjami popisał się Maciej Dąbrowski. Po 11 kolejkach Widok zajmuje 2 miejsce w tabeli, tracąc 3 punkty do lidera rozgrywek Łódzkiego Klubu Sportowego.

Poprawiony: wtorek, 03 listopada 2015 21:55

Widok 2002 wygrywa na trudnym terenie

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) pokonała na trudnym terenie w Tomaszowie Mazowieckim drużynę Mazovii 1:0. Nasz zespół zagrał bardzo dobry mecz i wygrał zasłużenie. Strzelcem bramki Jakub Jasiński.

Widok 2002 wygrał z UKS SMS Łódź

W niedzielne popołudnie zawodnicy Widoku Skierniewice (rocznik 2002) po raz kolejny sprawili dużo radości swoim kibicom. Nasza drużyna po raz drugi w tym sezonie pokonała UKS SMS Łódź. Tym razem Widok wygrał 3:2, prowadząc do przerwy 3:0. Prowadzenie dla Widoku strzałem głową zdobył Mateusz Bernaciak, a kolejne dwa gole dołożył Krzysztof Janus. Szczególnie piękna była trzecia bramka dla Widoku, którą Krzysiek zdobył strzałem z ponad 25 metrów. Gol - stadiony świata !!!

Poprawiony: niedziela, 18 października 2015 22:08

Widok wiceliderem ligi wojewódzkiej

Już 18 punktów mają na koncie zawodnicy Widoku Skierniewice (rocznik 2002) w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej trampkarzy C2. Nasza drużyna pokonała w sobotę w Sieradzu drużynę miejscowej Warty 2:0. Dzięki wygranej Widok awansował na 2 miejsce w tabeli. Dodatkowo zwycięstwo w Sieradzu pozwala skierniewickiej drużynie spokojnie myśleć o kolejnych meczach bowiem Widok może być niemal pewny utrzymania w pierwszej lidze na kolejny sezon.

Kolejna wygrana Widoku

Kolejne zwycięstwo w I lidze wojewódzkiej odniosła drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002). W środę Widok pokonał po dobrej grze zespół Andrespolii Wiśniowa Góra 7:0. Po 6 meczach Widok ma na koncie 15 punktów i zajmuje w tabeli 3 miejsce. Liderem rozgrywek jest Łódzki Klub Sportowy, który zgromadził 18 punktów, na drugim miejscu jest GKS Bełchatów z 15 punktami.

Charakter nagrodzony wygraną

Niezwykle ważne zwycięstwo odnieśli w I lidze wojewódzkiej zawodnicy Widoku Skierniewice (rocznik 2002). Nasza drużyna pokonała po niezwykle trudnym meczu ekipę Widzewa Łódź 2:1. Zwycięstwo Widoku jest tym bardziej cenne, że nasz zespół do przerwy przegrywał 0:1. W drugiej połowie chłopcy pokazali charakter i wydarli łódzkiej drużynie 3 punkty.