Reklama
Reklama

Wychowankowie

Email Drukuj PDF

W tej zakładce będziemy umieszczać informacje o wychowankach naszego klubu, którzy występowali lub występują w drużynach wyższych klas rozgrywkowych.

 

Zawodnicy grający obecnie
Lp. Nazwisko i imię Data urodzenia Aktualny klub (klasa rozgrywkowa) Przebieg kariery (klasy rozgrywkowe)
1. KOWALCZYK Konrad 14.08.1991 Unia Skierniewice
(IV liga)
Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (IV liga), Pelikan Łowicz (II liga)
2. BOROWIEC Wojciech 24.06.1986 Widok Skierniewice
Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (III, IV liga),Mszczonowianka Mszczonów (IV liga), MKS Kutno (III liga), Widok Skierniewice (IV liga), Unia Skierniewice (IV liga)
3. KIWAŁA Szymon 19.10.1989 Unia Skierniewice
(IV liga)
Widok Skierniewice, Polonia Warszawa (juniorzy),Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (IV liga), Hutnik Warszawa (III liga), MKS Kutno (III liga), Świt N.Dwór Maz. (II liga), Pelikan Łowicz (III liga), Unia Skierniewice (IV liga)
4. BRONIAREK Bartosz 11.07.1991 Pelikan Łowicz (III liga) Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (IV liga),Concordia Piotrków Tryb. (II liga),MKS Kutno (III liga), Olimpia Elbląg (II liga), Lechia Tomaszów Maz. (III liga), Pelikan Łowicz (III liga)
5. CYBULSKI Tomasz 06.05.1989 Unia Skierniewice
Widok Skierniewice, UKS SMS Łódź (III liga),Unia Skierniewice (IV liga), Sorento Zadębie Skierniewice (IV liga, Skierniewicka klasa okręgowa), Widok Skierniewice (IV liga)
6. WARCHOŁ Damian 19.07.1995 MKS Kluczbork
(II liga)
Widok Skierniewice, GKS Bełchatów (Młoda Ekstraklasa), Widzew Łódź (Młoda Ekstraklasa), Widzew Łódź (I liga), Raków Częstochowa (II liga), Olimpia Grudziądz (I liga), Raków Częstochowa (I liga)
7. PIŁAT Patryk 21.07.1998 SMS Łódź (juniorzy)
Widok Skierniewice (juniorzy)
8. NIEROBISZ Mateusz 24.04.1999

Unia Skierniewice
(IV liga)

Reprezentant Polski U-16

Widok Skierniewice (młodzieżowe), Znicz Pruszków (młodzieżowe), Unia Skierniewice (IV liga)

9.



10. ROSIŃSKI Maksymilian 2003 SMS Łódź (młodzieżowe) Widok Skierniewice (młodzieżowe)
11.

GIERACH Paweł

05.05.2001 Jagiellonia Białystok
(młodzieżowe)
Widok Skierniewice (młodzieżowe), Legia Warszawa (młodzieżowe)
12. BARTOSIK Szymon 2000 Unia Skierniewice
(IV liga)
Widok Skierniewice, Znicz Pruszków (młodzieżowe)
13. KUŚMIERCZYK Patryk
27.02.2000
Stadion Śląski Chorzów
(juniorzy)
Widok Skierniewice (młodzieżowe)
14.

GUTKOWSKI Hubert

02.04.1999 Stadion Śląski Chorzów (juniorzy) Widok Skierniewice (młodzieżowe)
15.

KARWAT Michał

11.03.1999 Stadion Śląski Chorzów (juniorzy) Widok Skierniewice (młodzieżowe)
16. MAKUCH Damian 16.08.2002 Lech Poznań (młodzieżowe)

Widok Skierniewice (młodzieżowe)

17. KARASEK Kacper 20.03.2002 Escola Warszawa (młodzieżowe) Widok Skierniewice (młodzieżowe)
18.

WILKOSZEWSKI Oliwier 10.04.2000 ŁKS Łódź (młodzieżowe) Widok Skierniewice (młodzieżowe)
19.

JASIŃSKI Jakub 24.02.2002 RTS Widzew Łódź
(młodzieżowe)
Widok Skierniewice (młodzieżowe)

Lp. Nazwisko i imię Rok urodzenia Klub i klasa rozgrywkowa (najwyższa) Przebieg kariery (klasy rozgrywkowe)
1. GRĘDA Tomasz 05.02.1979 -
Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (III liga), Mszczonowianka Mszczonów (IV liga), Unia Skierniewice
2. JANIK Krzysztof 1979 -

Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (III liga), GLKS Nadarzyn, Mszczonowianka Mszczonów

3. SKOCZYLAS Dariusz 28.11.1979 - Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (III liga), Widok Skierniewice, Relax Radziwiłłów, Sierakowianka Sierakowice
4. KOCĘBA Piotr 30.08.1992 - Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (IV liga),Pelikan Łowicz (II liga)

 

12.

SKOCZYLAS Dariusz

28.11.1979 -
Widok Skierniewice, Unia Skierniewice (III liga), Widok Skierniewice, Relax Radziwiłłów, Sierakowianka Sierakowice