Reklama
Reklama

SLO: Olimpic Słupia - Widok 0:2

Email Drukuj PDF

Wczoraj odbył się mecz 12. kolejki skierniewickiej klasy okręgowej. Widok Skierniewice wygrał na wyjeździe z Olympikiem Słupia 2:0 (2:0). Bramki dla Widoku strzelili Wojciech Borowiec i Daniel Paprocki.

W niedzielne przedpołudnie spotkanie rozpoczęło się w wymarzony sposób dla Widoku. Już w 3. minucie na strzał z dystansu zdecydował się Wojciech Borowiec i goście objęli prowadzenie 1:0 po strzale kapitana zespołu. W 27. minucie Wojciech Borowiec wstrzelił piłkę w pole karne, do odbitej futbolówki dopadł Daniel Paprocki i strzałem prawą nogą pokonał bramkarza gospodarzy. W 36. minucie padł gol dla Olympiku, ale sędzia nie uznał bramki gdyż bramkarz Widoku został uderzony łokciem przez jednego z graczy gospodarzy.

W 67. minucie czerwoną kartkę za faul zobaczył Kacper Orysiak. W drugiej połowie atakowali głównie miejscowi, ale Widok skutecznie się bronił i zasłużenie wywiózł 3 punkty z trudnego terenu w Słupi.

 

Z pozytywnych akcentów warto wspomnieć, że swój rekord w tym sezonie, ale i w swojej dotychczasowej przygodzie piłkarskiej pobił bramkarz Widoku Skierniewice Mateusz Kołaczek, który zaliczył 275 minut bez straty gola w meczu ligowym, na co złożyło się (5 minut meczu z Orłem Nieborów, 90 minut z Pogonią Bełchów, 90 minut z Darem Placencja i 90 minut z Olympikiem Słupia).

Poprzedni rekord Mateusza z ubiegłego sezonu wynosił 258 minut bez puszczonej bramki.

GRATULUJEMY i życzymy śrubowania rekordu!

 

Widok zajmuje w tabeli 8. miejsce z 16 punktami na koncie. Na pierwszym miejscu w tabeli plasuje się Olimpia Chąśno z dorobkiem 28 oczek.

 

Aktualnie klasyfikacja indywidualna strzelców w zespole Widoku przedstawia się następująco:

 

6 goli – WOJCIECH BOROWIEC

3 gole – Łukasz Markowski

2 gole – Michał Jasiński, Daniel Paprocki, Łukasz Stangreciak

1 gol – Piotr Jaworski, Milosz Krstić, Rafał Sawicki

 

Klasa okręgowa grupa Skierniewice

 

5 listopada 2017, 11:02 – Słupia

Olympic Słupia – Widok Skierniewice 0:2 (0:2)

Wojciech Borowiec 3, Daniel Paprocki 27

 

Olympic Słupia: 1. Tomasz Kotyna – 2. Zbigniew Kargiel (75, 14. Konrad Popowski), 6. Daniel Reczulski, 7. Krzysztof Bachura, 8. Patryk Płoszka – 11. Przemysław Fontański (60, 9. Jarosław Bachura), 13. Przemysław Kozłowski, 15. Piotr Mrówczyński, 17. Szymon Sielgowski – 19. Łukasz Rdzanowski, 77. Piotr Karwat

Ławka rezerwowych: 69. Sebastian Rutkowski, 9. Jarosław Bachura, 14. Konrad Popowski

Kapitan: Piotr Karwat

Trener: Ireneusz Warchoł

Widok Skierniewice: 1. Mateusz Kołaczek – 2. Jakub Seferyński, 8. Milosz Krstić, 20. Kacper Kowalczyk, 5. Mateusz Nowak – 11. Łukasz Stangreciak, 18. Daniel Paprocki, 17. Łukasz Markowski, 13. Kacper Orysiak, 4. Mateusz Pabjanek – 10. Wojciech Borowiec

Ławka rezerwowych: brak

Kapitan: Wojciech Borowiec

Trener: Piotr Wysocki

 

Żółte kartki: Piotr Karwat, Zbigniew Kargiel (Olympic) – Wojciech Borowiec, Milosz Krstić, Łukasz Stangreciak, Daniel Paprocki (Widok)

Czerwona kartka: Kacper Orysiak (Widok, 67. minuta, za faul)

Sędziował: Marcin Sęczek (WS Skierniewice)

Asystenci: Mateusz Krawczyk, Jarosław Libera (WS Skierniewice)

Widzów: 34