Kalendarz 2009

Reklama
Reklama

WIDOK 2009 DRUGI W SPORTINI CUP!!!

Email Drukuj PDF

WIDOK 2009 DRUGI W SPORTINI CUP!!!

Bardzo udanie zimowy sezon turniejowy rozpoczęli Chłopcy z Widoku 2009, którzy przez 2 dni rywalizowali w Turnieju Sportini CUP w Krakowie.

Mecze rozgrywano w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż. Widok w 10 meczach nie zaznał smaku porażki odnosząc 6 zwycięstw i notując 4 remisy. Niestety wystarczyło to "tylko: do zdobycie 2 miejsca. Cieszy bardzo dobra Chłopców, zauważona również przez organizatorów oraz trenerów i rodziców innych drużyn. Skuteczna gra w defensywie (tylko 5 straconych bramek w całym turnieju), gra zespołowa, pełne zaangażowanie i niezła skuteczność (średnio zdobywane 3 bramki na mecz) zaowocowały bardzo dobrym drugim miejscem. Do wygrania całego turnieju zabrakło 1 punktu, a warto dodać, że w każdym zremisowanym meczu Widok zdecydowanie przeważał i do pełni szczęścia zabrakło skutecznego wykończenia akcji. Warty podkreślenia jest również fakt, że w bramki dla Widoku zdobywali wszyscy zawodnicy grający w polu, natomiast bramkarz Jeremi Ciach popisał się kilkoma wspaniały "robinsonadami".

Tytuł Króla Strzelców całego turnieju zdobył Mateusz Mularczyk, który strzelił 12 bramek w 10 meczach!!! Brawo Mati!!!

Gratulacje za super występ dla wszystkich Chłopców oraz podziękowania dla rodziców za wspaniały doping!!!

Tabela po 10 meczach:
1. Dunajec 23 pkt.
2. Widok 22 pkt.
3. Wisła Kraków 11 pkt.
4. Resovia Rzeszów 10 pkt.
5. KS Zakopane 8 pkt.
6. Soccer College 8 pkt.

Skład Widoku 2009: Jeremi Ciach, Michał Kmieć, Filip Dudek, Michał Makowski, Krzysiek Lewandowski, Maciek Farej, Bartek Znajdek, Olaf Marek, Mateusz Mularczyk, Adam Bąba

Trener: Łukasz Korwek.

BRAWO WIDOCZEK!!!