Kalendarz 2009

Reklama
Reklama

FINAŁY KMP 2009

Email Drukuj PDF

ŚWIETNY WYSTĘP WIDOKU 2009 W FINAŁACH KMP

W dniu dzisiejszym Widok 2009 rywalizował na stadionie Legii w Warszawie w Finałach Klubowych Mistrzostw Polski rocznika 2009.

W 1/32 finału naszym rywalem był Zwar Warszawa - wynik 1:1,  Widok awans do 1/16 finału wygrywając karne 3-1.

W 1/16 finału zagraliśmy z Marcovią Marki - wynik 0:0 - rzuty karne 7:6 i WIDOK awans  do 1/4 finału.

W 1/4 Finału przyszło nam się zmierzyć z dobrze nam znaną drużyną Wichru Kobyłka, z którą rywalizowaliśmy na kilku turniejach halowych. Rywale jako pierwsi zdobyli bramkę po błędzie naszej obrony. Widok nie zamierzał odpuszczać i konsekwentnie dążył do wyrównania, co uczynił Bratek Znajdek dobijając strzał z rzutu wolnego Mateusza Mularczyka. Chłopaki zagrali zdecydowanie najlepszy mecz w turnieju i byli stroną przeważającą, jednak w kluczowych akcjach zabrakło skuteczności i czekała nas kolejna seria rzutów karnych. Tym razem to rywale mieli więcej szczęścia i wygrali karne 4-3. Jak się później okazało odpadliśmy z turnieju przegrywając z późniejszym finalistą!

Awans do najlepszej ósemki to wielki sukces Naszych dzieciaków. Wynik ten pokazał, że praca na treningach przynosi bardzo dobre wyniki i należy dalej iść obraną droga.
Wszyscy chłopcy bez wyjątku zasłużyli na słowa uznania, każdy z nich dał z siebie wszystko i zostawił na boisku wiele zdrowia. Sam występ na głównej płycie Stadionu Legii był dla nich super przygodą i wielkim przeżyciem!!!

Wielkie brawa również dla Rodziców, którzy głośno dopingowali swoje Pociechy!!!

BRAWO WIDOCZEK!!!

Widok zagrał w składzie: Jeremi Ciach, Adam Bąba, Filip Dudek, Bartek Znajdek, Maciek Farej, Olaf Marek, Krzysztof Lewandowski, Szymon Stefanowski, Michał Kmieć, Michał Makowski, Dominik Seweryniak.

Trener: Łukasz Korwek

Po turnieju dzięki uprzejmości Taty Bartka Znajdka Chłopcy mieli okazję zwiedzić Stadion Legii. Zobaczyli siłownię, stołówkę oraz szatnię, w której codziennie przebywają i trenują piłkarze Legii, Zwiedzili także salę, w której odbywają się konferencje prasowe, trybuny VIP oraz stanowiska komentatorskie!