Kalendarz 2010

Reklama
Reklama

Pełen grania weekend rocznika 2010

Email Drukuj PDF

Sportowy weekend rocznika 2010. Sparing w sobotę, sparing w niedzielę. O rywalizacji rocznika 2010 w rozwinięciu :)

 

 

W sobotę (10 czerwca) 16 zawodników rocznika 2010 zmierzyło się w grze 4v4 ze swymi starszymi kolegami z rocznika 2009. Spotkanie odbyło się na boisku Orlik przy Ekonomiku. Rywalizacja z rok starszymi kolegami na pewno bogata w nowe doświadczenie. Początkowy strach i zagubienie były nadto dostrzegalne. Lecz wraz z upływem czasu gry, rywalizacja wyrównała się a mecze stały się pełne goli z obu stron. Duże brawa dla dzieciaków i wzorowo zachowujących się rodziców-kibiców!

W niedzielę (11 czerwca) na stadionie miejskim w Skierniewicach, w niedzielne przedpołudnie, odbyło się spotkanie trzech zespołów: Widoku, Unii i Soccer Kids. Gra toczyła się na 4 boiskach jednocześnie i dała wszystkim zawodnikom dużo radości. Jak zwykle, naszym dzieciakom pogoda dopisała. Przez 2 godziny każdy z naszych 16 zawodników rywalizował zarówno w obronie, pomocy jak i ataku. Były okazje do samodzielnego wznowienia gry, podania do kolegi oraz wykończenia akcji strzałem. "Osiedlowi" spisali się bardzo dobrze! Widać było dobre ustawienie się na boisku, chęć grania podaniami oraz grę 1v1.

Piłkarskimi umiejętnościami nasze dzieciaki zaprezentowały się bardzo dobrze. Były zwody, uniesiona do góry głowa szukająca kolegi do podania oraz dobre przyjecie piłki w kierunku gry.

Możemy być zadowoleni z dzisiejszej rywalizacji, zarówno na boisku jak i na "trybunach". Duże brawa dla Rodziców widokowych dzieci. Całe dwie godziny bez podpowiedzi, bez zbędnego rozpraszania swoich pociech. SUPER!!! W rezultacie dzieci podejmowały swoje decyzje, w dużej mierze właściwe. Skupiały się na grze i na stawianych przed nimi zadaniach. Samodzielność zaprocentuje, gdyż na boisku każdy gracz jest sam z własna decyzją.

Już za tydzień kolejne piłkarskie emocje na Hattrick Bełchatów Cup.

BARWO RODZICE!!!BRAWO DZIECI!!!