Kalendarz 2009

WIDOK 2009 II w Bełchatowie

Email Drukuj PDF

W dniu wczorajszym drużyna Widoku 2009 rozegrała Turniej w Bełchatowie.

8 drużyn podzielono na 2 grupy, gdzie rozegraliśmy 3 mecze odnosząc komplet zwycięstw i pewnie awansowaliśmy do półfinału.

Wyniki Widoku w grupie A:

Widok-Piotrcovia Piotrków Tryb. 4-0 (bramki Mati Mularczyk 2, Michał Makowski, Jaś Michalski)
Widok-UKS RAP Radomsko 2-1 (Bartek Znajdek, Mati Mularczyk)
Widok-GKS Bełchatów 2-0 (Michał Makowski, Adam Bąba)

Półfinał
Widok-Concordia Piotrków Tryb. 2-0 (Mati Mularczyk, Bartek Znajdek)

W finale naszym rywalem był Włókniarz Zelów, który podobnie jak my odniósł komplet zwycięstw. Mimo ogromnego upału obie drużyny zaczęły bardzo agresywnie i początkowe minuty to typowy mecz walki. Z czasem groźniej zaczęła atakować drużyna Widoku i do pełni szczęścia brakowało tylko zdobytej bramki. To co nie udało się Widokowi uczynili w końcówce chłopcy z Zelowa i to oni wygrali cały turniej minimalnie pokonując Widok w finale 1-0.

Wszyscy Chłopcy zagrali bardzo dobry turniej, pogoda nie sprzyjała ale nie było dla nich straconych piłek. Każdy dał z siebie 200% i zdobył doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości.

Indywidualną Nagrodę zdobył FILIP DUDEK, który okazał się najlepszy w konkursie "prowadzenia piłki" w kopercie na czas. FIlip uzyskał czas 13,5 sekundy i pokonał 23 zawodników.

Po turnieju zostaliśmy zaproszeni na mecz II ligi seniorów: GKS Bełchatów-Błękitni Stargard. W przerwie meczu, na głównej płycie boiska Chłopcy odebrali puchar, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Skład Widoku 2009: Bąba Adam, Dudek Filip, Mularczyk Mateusz, Jeremi Ciach, Dominik Seweryniak, Makowski Michał, Jaś Michalski, Znajdek Bartosz.
Trener: Łukasz Korwek