Kalendarz 2004

Widok 2004 bez straty gola w Lyszkowicach

Email Drukuj PDF

Chłopcy z rocznika 2004 pokonali dziś w Łyszkowicach miejscową Laktozę 7:0. W obecnej rundzie nasz zespół nie stracił jeszcze gola. Do zakończenia rozgrywek pozostało jedno spotkanie. Więcej o meczu w rozwinięciu.

Liga Okręgowa Młodzika D1, kolejka 17
Laktoza Łyszkowice - Widok 2004 0:7 (0:3)

bramki:
7' Zaradny
21' Pruszkowski S. as. Pędzich
28' Pruszkowski S. as. Zaradny
36' Zając F.
44' Winciarek as. Klepaczka
46' Pruszkowski S.
48' Zaradny as. Pędzich

Skład I: Dziuda - Poliński, Sitkiewicz - Klepaczka, Pruszkowski S., Stefański, Pędzich, Zaradny - Ślawski
Skład II: Okraska - Czerwiński, Kostrzewa - Pruszkowski M., Bartosik, Zając F., Zająć M., Seferyński - Winciarek

Oba składy zmieniały się co 10 minut. W rezultacie każdy dziś zagrał 30 minut. W pojedynku "Skład I" vs "Skład II" zasłużenie wygrał "Skład I" 6:1 :D. Dostrzegalne było rozprężenie i plażowy styl gry. Nie można odmówić nikomu chęci i woli walki, jednak zabrakło tego "czegoś" alby Skład II strzelił ciut więcej goli. Sam mecz ciekawy dla oka, z wieloma sytuacjami do zdobycia bramki. Dobrze zaprezentował się dziś w bramce Hubert Dziuda - wzorowo broniąc w trzech sytuacjach.

Brawa dla dzieciaków!! Wciąż w tej rundzie jesteśmy na "zero" z tyłu i oby tak do końca. Rewanż "skład I" vs. "Skład II" już za tydzień z Kopernikiem Kiernozia, który to mecz zakończy nasze ligowe zmagania w Skierniewickiej Lidze Okręgowej w sezonie 2016/2017. Zapraszamy do kibicowania w sobotę, 10 czerwca o godz. 10:00. Boisko sztuczne OSiR ul. Pomologiczna.