Kalendarz 2010

Reklama
Reklama

II WIDOK CUP rocznika 2010 za NAMI!!!

Email Drukuj PDF

W sobotę w Hali OSiR przy ul. Pomologicznej odbył się II Turniej rocznika 2010 (I jako Festyn Piłkarski odbył się w ubiegłym roku na boisku Widoku). Dziś rywalizowało 12 zespołów, które rozegrały łącznie 62 spotkania!!! Ponad 141 zawodników i 1 zawodniczka dziś grali w piłkę na hali OSiR!!! A ponad 2 razy tylu rodziców kibicowało na trybunach swoim pociechom!Brawo za siłę i wytrzymałość Dzieciaki!! Brawo za pół tysiąca na WIDOK CUP rocznika 2010!!! Brawo za siłę i wytrzymałość Dzieciaki!!

 

Na poziom piłkarski nikt z kibiców nie mógł narzekać, gdyż mecze toczyły się w szybkim tempie i żaden z zawodników się nie oszczędzał. Nikt nie odstawiał nogi, nikt nie chciał stracić gola, za to wszyscy chcieliśmy strzelać piękne bramki. I one dziś były piękne, najpiękniejsze!!!

Na Pomologiczną znów wrócił piękny, czysty sport. Rywalizacja naszych siedmiolatków to kwintesencja zasad „Fair Play” w sporcie. Wygrywał lepszy, skuteczniejszy, bardziej zaangażowany. Kolor butów, nazwa zespołu czy głośniejsi kibice nie mieli znaczenia – liczyła się rywalizacja i umiejętności J Grający zawodnicy, wspierani przez swych starszych kolegów z rocznika 2004, sami sobie sędziowali i jak było to widać w kilku przypadkach byli nad wyraz sprawiedliwymi sędziami.

Po 5 godzinach rywalizacji przyszedł czas nagród za ciężką pracę. Nagrodę dostał każdy: Zawodnik… trener… młodzi sędziowie… Oliwia Gajda jako jedyna dziewczyna w naszym Turnieju..  oraz Rodzice i Kibice zgromadzeni na trybunach. Zawodnicy i trenerzy dostali wielkie torby z upominkami, medale, dyplomy i puchary. Rodzice i kibice podziękowania i uśmiechy swoich dzieci, które grał zawsze na 100%. Radości było naprawdę dużo. BRAWO!!!

Pod koniec Turnieju odwiedził nas gość.... Niespodziewany ale jakże mile widziany... Maskotka Widzewa Łódź!!!! Przybijaliśmy "5" i robiliśmy zdjęcia. Kaczorek w koszulce Łódzkiego Widzewa, bawił i rozweselał! DZIĘKUJEMY za odwiedziny!!!

W tym miejscu należy podziękować zawodnikom, trenerom, kibicom oraz sponsorom. Sponsorom bo dzięki nim ten turniej mógł się odbyć i był tak piękny! Dziękujemy za nagrody rzeczowe, słodycze, piękne dyplomy oraz wszystko to co dało te piękne uśmiechy dzieciaków.

 

Podziękowania dla Sponsorów i darczyńców, dla:

- Rodziców rocznika 2010 – za całą organizację gastronomii, gadżetów, i sprawną organizację

- Firmy „Printe” – za wydruk dyplomów

- Pani Anna Tomaszewska

- Panu Krzętowskiemu i Rutkowskiemu,

- Hurtowni zabawek „Super Cena” Pawła Karalusa,

- Hurtowni „Ósemka Ołówek” Tomasza Włochacza,

- Przedsiębiorstwa „E-lin” Pana Jana Wacha,

- Sklepu spożywczo-przemysłowego Anny Stępniak z Makowa,

- Starostwa Powiatowego w Rawie Mazowieckiej,

- Pana Stanisława Michalaka  „Wędliny z wędzarni”,

- Pani Agaty i Tomasza Michalak i Salonu Kosmetycznego „Nefretette” w Makowie,

- Oracle Polska,

- Pana Artura Dury  ,

- oraz wszystkich tych, którzy pomogli w organizacji tego wspaniałego Turnieju!!

 

 

Ze strony trenerów duże podziękowania dla Rodziców, Trenerów i Kibiców . Brawo dla naszego rocznikowego DJ! Podziękowania dla chłopców z rocznika 2004 (Michała Okraski, Bartosza Polińskiego, Janka Winciarka, Jakuba Kostrzewy, Mikołaja i Stanisława Pruszkowskiego) za super sędziowanie. Podziękowanie dla Kuby Seferyńskiego za niejednokrotną pomoc przy roczniku 2010 i innych inicjatywach oraz Macieja Dudka za opiekę nad zespołem Widoku. Wielkie dzięki dla wszystkich fotografów. Kingi Pruszkowskiej i Zbyszka Nowickiego za opiekę nad zespołami i mentalne wsparcie.

Dzięki!!! Karol..

 

W Turnieju wzięły udział następujące zespoły:

1. Widok "A"

2. Widok "B"

3. Widok "C"

4. AF Widzew Łódź z Brzezin

5. FA Piaseczno

6. UKS 12 Włocławek

7. Lechia Tomaszów "A"

8. Lechia Tomaszów "B"

9. Boruta Zgierz

10. Włókniarz Zgierz

11. Mały Jeziorak Iława

12. Soccer Kids Łowicz

 

Widokowe dzieciaki które wzięły udział w Turnieju:

Chałat Błażej, Gajda Oliwia, Gąsecki Tomasz, Pragnacy Mikołaj, Ambroziak Wojciech, Kaliszek Wiktor, Karolczak Mateusz, Kindel Szymon, Krawczyk Bartek, Krzętowski Kajtek, Michalak Franek, Mierzejowski Kacper, Nowicki Nataniel, Patyński Szymon, Rosiński Szymon, Rutkowski Jakub, Mechecki Franek, Wójcik Filip, Wróbel Oliwier, Wójcik Patryk, Wysocki Błażej, Ziółkowski Bartek, Tomaszewski Wojtek, Sas Aleksander