Reklama
Reklama

Osiągnięcia 2016

Email Drukuj PDF

Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych osiągnięć sportowych i organizacyjnych Widoku Skierniewice w roku 2016.

Reprezentanci kadry wojewódzkiej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w 2016 roku

Kuba Pawelec - rocznik 2002
Piotr Kłąb - rocznik 2002
Janus Krzysztof - rocznik 2002
Jasiński Jakub - rocznik 2002
Tomasz Fastyn - rocznik 2002
Adrian Piotrowski - rocznik 2003
Rosiński Maksym - rocznik 2003
Zieliński Eryk - rocznik 2003
Gross Eryk - rocznik 2004
Pruszkowski Stanisław - rocznik 2004
Pruszkowski Mikołaj - rocznik 2004
Julia Kolis - rocznik 2004

Sukcesy indywidualne wychowanków Widoku w 2016 roku:

Damian Makuch (wychowanek Widoku grający w Lechu Poznań) - powołanie na konsultację Reprezentacji Polski U-15 (wrzesień)

Rocznik 2002
IV miejsce na Międzynarodowym Turnieju Widok Cup w Skierniewicach - 19/20.03

Rocznik 2004

I miejsce w finale wojewódzkim o Puchar Marszałka woj.łódzkiego - 3.12

I miejsce w turnieju okręgowym o Puchar Marszałka woj.łódzkiego - 12.11
II miejsce w turnieju Polonia Warszawa Cup - 20.02
I miejsce w turnieju Włocłavia Cup - 07.02

Wyróżnienia indywidualne:

Stanisław Pruszkowski Najlepszym Bramkarzem w finale wojewódzkim o Puchar Marszałka - 3.12

Eryk Gross Królem Strzelców w finale wojewódzkim o Puchar Marszałka - 3.12

Stanisław Pruszkowski Najlepszym Bramkarzem Polonia Warszawa Cup
Stanisław Pruszkowski Najlepszym Bramkarzem Włocłavia Cup
Eryk Gross Najlepszym Napastnikiem Włocłavia Cup
Eryk Gross Najlepszym Strzelcem Chemnitz Cup (kadra woj.łódzkiego)
Eryk Gross - powołanie przez PZPN do Reprezentacji Polski w Letniej Akademii Młodych Orłów w Gniewinie 2016

Rocznik 2005

I miejsce w turnieju okręgowym o Puchar Marszałka woj.łódzkiego - 12.11
II miejsce w turnieju Widok Cup - 27.02/28.02
II miejsce w turnieju SRT HALINÓW CUP w Halinowie - 21.02
II miejsce w turnieju Diament Cup w Zduńskiej Woli - 31.01
IV miejsce w turnieju OSIR WŁOCHY CUP w Warszawie - 23.01
I miejsce w turnieju Górnik Cup w Koninie - 17.01

Wyróżnienia indywidualne:

Olek Sulikowski Najlepszy Zawodnik Górnik Cup
Sebastian Starbała Najlepszy Strzelec Górnik Cup
Sebastian Starbała Najlepszy Strzelec OSIR Włochy Cup

Rocznik 2006

I miejsce w turnieju okręgowym o Puchar Marszałka woj.łódzkiego - 13.11

Rocznik 2007

III miejsce na turnieju w Ursynowie - 18/19.06
I miejsce na turnieju Gedanii w Gdańsku - 12/13.06
II miejsce w turnieju OSIR Włochy Cup - 27.02

Wyróżnienia indywidualne:

Podrażka Kacper Najlepszym Zawodnikiem OSIR Włochy Cup
Aleksander Chałat Królem Strzelców na turnieju w Gdańsku - 12/13.06 (11 bramek)
Kacper Zarębski Najlepszy Zawodnik pod względem umiejętności piłkarskich - Gdańsk
Patryk Kroc Najlepszy Zawodnik pod względem prowadzenia piłki - Gdańsk

Rocznik 2008

II miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Mogielnicy - 4.12

Delta Cup w Warszawie - 26.11 (VI miejsce na 16 drużyn)

Las Vegas Cup w Tomaszowie Mazowieckim - 27.08 (IV miejsce na 12 drużyn)

Turniej Królewskich Płock - 19.06 (turniej bez klasyfikacji, drużyna w 8 meczach strzeliła aż 32 gole)
Turniej na 90 lecie Broni Radom - 18.06 (VI miejsce na 12 drużyn)
III miejsce na Ogólnopolskim Turnieju w Kobyłce - 24.04
Międzynarodowy Turniej Widok Cup w Skierniewicach (turniej bez klasyfikacji) - 19.03
IV miejsce w turnieju Mały Jeziorak Cup w Iławie - 13.03

Wyróżnienia indywidualne:

Kuba Lach - wyróżnienie indywidualne podczas turnieju w Radomiu i Płocku
Adam Łuczak - Najlepszy Bramkarz turnieju Las Vegas Cup w Tomaszowie (27.08)

Eryk Zabost - Najlepszy Zawodnik Turnieju w Mogielnicy - 4.12

Adam Łuczak - wyróżnienie indywidualne podczas turnieju w Mogielnicy - 4.12

Rocznik 2009

II miejsce w turnieju Talent Cup w Warszawie - 20.11
I miejsce w turnieju Włochy Cup - 07.11
II miejsce w turnieju w Nadarzynie - 18.06
Udział w turnieju Widok Cup w Skierniewicach (turniej bez klasyfikacji) - 19.03
Udział w turnieju OSIR Włochy Cup w Warszawie - 13.03
Udział w turnieju Talent Cup w Warszawie - 05.03
Udział w turnieju Milan Cup w Nadarzynie - 23.01
Udział w turnieju Andrespolia Cup w Andrespoli (turniej bez klasyfikacji) - 16.01

Wyróżnienia indywidualne:

Mateusz Mularczyk - Najlepszy Zawodnik Turnieju Talent Cup (20.11)
Michał Kmieć - Najlepszy Zawodnik Turnieju Włochy Cup (07.11)