Reklama
Reklama

Osiągnięcia klubu Widok Skierniewice w 2015

Email Drukuj PDF

Poniżej przedstawiamy listę najważniejszych osiągnięć sportowych i organizacyjnych Widoku Skierniewice w roku 2015.

Jak wiadomo "w nagrodę" dostaliśmy dotację mniejszą o 65 tys. zł w porównaniu do poprzedniego roku. Pieniądze te otrzymała Unia Skierniewice, czekamy zatem na przedstawienie przez działaczy Unii ich osiągnięć w roku 2015.

Członkowie reprezentacji Polski w piłce nożnej (letnie zgrupowanie kadry PZPN U-14)
Damian Makuch – rocznik 2002
Jakub Jasiński – rocznik 2002
Kacper Karasek - rocznik 2002

Reprezentanci kadry wojewódzkiej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej
Damian Makuch – rocznik 2002
Jakub Jasiński – rocznik 2002
Kacper Karasek 2002
Piotr Kłąb – rocznik 2002
Jakub Pawelec – rocznik 2002
Krzysztof Kroć – rocznik 2002
Krzysztof Janus – rocznik 2002
Maksym Rosiński – rocznik 2003
Eryk Zieliński – rocznik 2003
Wojciech Wojciechowski – rocznik 2003
Mateusz Rosa – rocznik 2003
Stanisław Pruszkowski – rocznik 2004
Mikołaj Pruszkowski – rocznik 2004
Eryk Gross – rocznik 2004
Bartłomiej Seferyński – rocznik 2004
Julia Kolis – rocznik 2004

Transfery z klubu
Damian Makuch do KKS Lech Poznań SA
Kacper Karasek do FC Barcelona Escola Varsovia
Hubert Gutkowski do KS GTV Stadion Śląski Chorzów
Michał Karwat do KS GTV Stadion Śląski Chorzów
Oliwier Wilkoszewski do ŁKS Łódź
Eryk Sulikowski do Polonia Piotrków Trybunalski (4 liga)

Rocznik 1999
I miejsce w II lidze wojewódzkiej i awans do I ligi wojewódzkiej
Ogólnopolski Turniej Stadion Śląski Cup (Chorzów) – 2 miejsce

Rocznik 2002
Mistrzostwo Województwa Łódzkiego Trampkarzy Młodszych
Mistrzostwo Okręgu Skierniewickiego Trampkarzy Młodszych
Mistrzostwo Okręgu Skierniewickiego Młodzik
Turniej Międzynarodowy Arka Gdynia Cup (Gdynia) – 4 miejsce
Ogólnopolski Turniej Stomil Cup (Olsztyn) – 1 miejsce
Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Wolborza (Wolbórz) – 1 miejsce
Ogólnopolski Turniej o Puchar Mazovii (Tomaszów Mazowiecki) – 1 miejsce
Międzynarodowy Turniej Widok Cup (Skierniewice) – 3 miejsce
Ogólnopolski Turniej Uhlsport Cup (Kraków) – 3 miejsce
Międzynarodowy Turniej Silesia Cup (Chorzów) – 2 miejsce

Rocznik 2003
1 miejsce po rundzie jesiennej skierniewickiej ligi Młodzik
Mistrzostwo Okręgu Skierniewickiego Młodzik Młodszy
Ogólnopolski Turniej w Konstancinie Jeziorna – 1 miejsce
Ogólnopolski Turniej Widok Cup (Skierniewice) – 3 miejsce
Ogólnopolski Turniej Uhlsport Cup (Kraków) – 2 miejsce

Rocznik 2004
1 miejsce po rundzie jesiennej łódzkiej ligi Młodzik Młodszy
Mistrzostwo Województwa Łódzkiego w halowej piłce nożnej (Puchar Marszałka Województwa)
Mistrzostwo Okręgu Skierniewickiego Orlik
Ogólnopolski Turniej Saller Cup (Nowa Ruda) – 4 miejsce
Międzynarodowy Turniej Stomil Cup (Olsztyn) – 3 miejsce
Ogólnopolski Turniej o Puchar Mazovii (Tomaszów Mazowiecki) – 2 miejsce
Ogólnopolski Turniej Puchar Wyżyn (Warszawa) – 1 miejsce
Ogólnopolski Turniej Widok Cup (Skierniewice) 2 miejsce
Ogólnopolski Turniej Festival Tanentów (Białystok) – 4 miejsce
Ogólnopolski Turniej o Puchar Mazovii (Tomaszów Mazowiecki) – 1 miejsce
Ogólnopolski Turniej o Puchar Burmistrza Kłobucka (Kłobuck) – 2 miejsce
Międzynarodowy Turniej Arka Gdynia Cup (Gdynia) – 4 miejsce

Rocznik 2005
Wicemistrzostwo Województwa Łódzkiego w halowej piłce nożnej (Puchar Marszałka Województwa)
4 miejsce po rundzie jesiennej łódzkiej ligi Orlik
Mistrzostwo Okręgu Skierniewickiego Orlik Młodszy
Turniej Mazovia Cup (Rawa Mazowiecka) – 1 miejsce
Ogólnopolski Turniej Master Kids (Włocławek) – 2 miejsce
Ogólnopolski Turniej Orzeł Cup w Warszawie – 2 miejsce
Ogólnopolski Turniej Widok Cup (Skierniewice) – 4 miejsce
Ogólnopolski Turniej Dwunastka Cup (Włocławek) – 4 miejsce
Ogólnopolski Turniej w Raszynie – 1 miejsce
Ogólnopolski Turniej Kujawy Cup (Włocławek) – 3 miejsce

Rocznik 2006
2 miejsce po rundzie jesiennej łódzkiej ligi Orlik Młodszy
Mistrzostwo Okręgu Skierniewickiego Żak
Ogólnopolski Turniej Master Kids (Włocławku) – 3 miejsce
Ogólnopolski Turniej Puchar Wyżyn (Warszawa) – 2 miejsce
Ogólnopolski Turniej Widok Cup (Skierniewice) – 2 miejsce
Międzynarodowy Turniej Pomartech Cup (Poznań) – 4 miejsce

Rocznik 2007
2 miejsce po rundzie jesiennej łódzkiej ligi Żak
Ogólnopolski Turniej w Luboniu (Luboń k. Poznania) – 3 miejsce
Ogólnopolski Turniej Delta Cup (Warszawa) – 2 miejsce
Turniej Rekin Cup (Wiśniowa Góra) - 3 miejsce
Ogólnopolski Turniej (Dwunastka Cup) - 2 miejsce
Cosinus Cup (Warszawa) - 2 miejsce
Turniej 4 Miast (Skierniewice, Żyrardów, Grodzisk, Sochaczew) - 1 miejsce

Rocznik 2008
Ogólnopolski Turniej w Piotrkowie Trybunalskim - 3 miejsce
Ogólnopolski Turniej w Tomaszowie Mazowieckim - turniej bez miejsc (drużyna nie przegrała żadnego meczu)
Ogólnopolski Turniej we Włocławku - 4 miejsce

Rocznik 2009
Ogólnopolski Turniej Milan Cup (Nadarzyn) - 2 miejsce

Sukcesy organizacyjne
Ponad 370 zawodników uczestniczących w treningach 20 grup młodzieżowych.
Udział w rozgrywkach ligowych 12 drużyn w różnych kategoriach wiekowych.
Ponad 200 zawodników zgłoszonych do oficjalnych rozgrywek PZPN.
Cykl Turniejów Widok Cup dla roczników 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009 – łącznie 92 drużyny, ponad 1000 dzieci z całej Polski oraz drużyna z Białorusi (FC Mińsk). Turnieje objęte Patronatem przez Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka.
Turniej Widok Cup dla Rodziców – turniej dla rodziców dzieci trenujących w klubie Widok
Akcja „Widok dla Przedszkoli” – ponad 300 dzieci ze Skierniewickich przedszkoli przez kilka tygodni brała udział w zajęciach sportowych na hali OSIR.
Organizacja meczu towarzyskiego Widok – Widzew Łódź, który zgromadził na trybunach Stadionu Miejskiego ponad 1000 kibiców.