Reklama
Reklama

Osiągnięcia naszych drużyn w roku 2014

Email Drukuj PDF

I miejsca

Rocznik 2002. Stomil Cup, Olsztyn, 11-12.01.2014
Rocznik 2002. Puchar Mazovii, Tomaszów Maz., 26.01.2014
Rocznik 2003. Częstochowa Cup, Częstochowa, 23.02.2014
Rocznik 2002. Widok Cup, Skierniewice, 1-2.03.2014
Rocznik 2006. Pol-Hun Cup, Koluszki, 09.03.2014
Rocznik 2002. Finał Wojewódzki turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku", Łódź, 29.03.2014
Rocznik 2006. Sochaczew Cup, Sochaczew, 20.06.2014
Rocznik 2002. I miejsce liga okręgowa "Młodzik Młodszy D2", sezon 2013/14
Rocznik 2002. I miejsce liga okręgowa "Młodzik D1", sezon 2013/14

II miejsca

Rocznik 2004. Turniej w Nadarzynie, 26.01.2014
Rocznik 2004. Częstochowa Cup, 16.02.2014
Rocznik 2005. Wilczki Cup, Gałków Duży, 23.02.2014
Rocznik 2002. Turniej im. Macieja Famulskiego, Lublin, 15-16.03.2014
Rocznik 2006. Milan Cup, Nadarzyn, 18.05.2014
Rocznik 2003. II miejsce liga okręgowa "Młodzik Młodszy D2", sezon 2013/14
Rocznik 2002. Bełchatów Cup, Bełchatów, 30.08.2014

III miejsca

Rocznik 2004. Puchar Mazovii, Tomaszów Maz., 01.02.2014
Rocznik 2006. Turniej w Grodzisku Maz., 09.02.2014
Rocznik 2003. Turniej w Ksawerowie, 22.02.2014
Rocznik 2006. Milan Cup, 01.06.2014

IV miejsca

Rocznik 2004. Turniej BeKsA Cup, Lublin, 18.01.2014
Rocznik 2005. Turniej w Andrespolu, 18.01.2014
Rocznik 2004. Wesoła Cup, Warszawa, 08.02.2014
Rocznik 2004. Naki Cup, Olsztyn, 10.05.2014

Miejsca poniżej IV

Rocznik 2004. Turniej w Żyrardowie, 12.01.2014
Rocznik 2007. Turniej FC Barcelona Escola Varsovia, 12.01.2014
Rocznik 2006. Turniej FC Barcelona Escola Varsovia, 12.01.2014
Rocznik 2000. Turniej w Łowiczu, 18.01.2014
Rocznik 2003. Puchar Mazovii, Tomaszów Maz., 02.02.2014
Rocznik 2005. Turniej w Raszynie, 02.02.2014
Rocznik 1999. Turniej w Wolborzu, 08.02.2014
Rocznik 2002. Bełchatów Cup, 08.02.2014
Rocznik 2007. Turniej w Nadarzynie, 08.02.2014
Rocznik 2005. Turniej w Milanówku, 09.02.2014
Rocznik 2005. Turniej w Płocku, 08.03.2014
Rocznik 2003. Turniej Widok Cup, Skierniewice, 15-16.03.2014
Rocznik 2004. Turniej Widok Cup, Skierniewice, 15-16.03.2014
Rocznik 2004. Turniej Widok Cup, Skierniewice, 22-23.03.2014
Rocznik 2005. Turniej Wilczku Cup, Skierniewice, 23.03.2014
Rocznik 2005. Turniej Widok Cup, Skierniewice, 29-30.03.2014
Rocznik 2005. Picolo Cup, Łódź, 1.06.2014
Rocznik 2003. Deichmann Minimistrzostwa 2014, 14.06.2014
Rocznik 2004. Deichmann Minimistrzostwa 2014, 14.06.2014
Rocznik 2005. Deichmann Minimistrzostwa 2014, 14.06.2014
Rocznik 2004. Baltic Cup, Gdynia, 28-29.06.2014
Rocznik 2005. Turniej Fragaria Cup, Preszów (Słowacja), 1-6.07.2014
Rocznik 2006. Turniej Fragaria Cup, Preszów (Słowacja), 1-6.07.2014
Rocznik 2002. Turniej Euronadzieje 2014, Gdańsk 21-23.08.2014

Turnieje bez klasyfikacji

Rocznik 2006. Widok Cup, Skierniewice, 02.02.2014
Rocznik 2007. Widok Cup, Skierniewice, 09.03.2014