Sparta Zabrze wygrywa Widok Cup

Email Drukuj PDF

W sobotę i niedzielę rozegrano ostatni turniej z cyklu Widok Cup, w którym rywalizowali chłopcy z rocznika 2006. Zwycięzcą turnieju została drużyna Sparty Zabrze, która w finale pokonała Widok Skierniewice 4-2. W meczu o brązowe medale Talent Białystok pokonał BKS Lublin 3-2.

Więcej…

Lider Ner u siebie bez zer

W 19 kolejce IV ligi łódzkiej Ner Poddębice wygrał w Byczynie z Widokiem Skierniewice 4:0 (2:0). Bramki dla ekipy trenera Piotra Szarpaka strzelili: Joachim Pabjańczyk, Igor Świątkiewicz (dwukrotnie) i Krystian Wojtczak. Ner utrzymał pierwsze miejsce w tabeli IV ligi łódzkiej. Zespół z Poddębic ma 44 punkty i przewagę jednego oczka nad drugą Wartą Działoszyn. Co ciekawe Ner jako jedyny z osiemnastu zespołów IV ligi łódzkiej, jest niepokonany przed własną publicznością w sezonie 2014/2015. Na 10 spotkań rozegranych w Byczynie, 9 zakończyło się wygranymi Neru, a 1 remisem.

Więcej…

Dwunastka Włocławek wygrywa Widok Cup w roczniku 2007

W niedziele 22 marca odbył się kolejny turniej z cyklu Widok Cup gdzie tym razem rywalizowali chłopcy z rocznika 2007. Widok podzielony był na dwie drużyny z czego Widok I zajął  VI miejsce , a Widok II zajął VIII miejsce. I miejsce zajęła drużyna Dwunastki Włocławek. Więcej o turnieju w rozwinięciu ...

Więcej…

IV Miejsce Widoku 2005 we Włocławku

W niedzielę chłopcy w składzie: Antek Mermer, Kuba Furmański, Dorian Jóźwicki, Krzysztof Seweryniak, Sebastian Starbała, Michał Stanios, Kacper Dudek, Filip Zając, Jakub Adamik, Mikołaj Gędek, Eryk Oksza-Klossi zajeli IV miejsce w turnieju Dwunastka CUP we Włocławku.

Więcej…

„CHORZÓW CUP 2015” – II miejsce rocznika 1999

Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy z rocznika 1999 w turnieju „Chorzów Cup 2015”   Nasi zawodnicy zajęli II miejsce.

Więcej…

Widok z brązowym medalem !!

W bardzo mocno obsadzonym turnieju Widok Cup, drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) zdobyła brązowe medale. Po bardzo dobrej grze zarówno w sobotę jak i niedzielę nasz zespół zanotował 4 wygrane, 2 remisy i 2 razy przegrał. Zwycięzcą turnieju okazała się Lechia Gdańsk, która wyprzedziła GTV Stadion Śląski Chorzów.

Więcej…

Pierwszy dzień wiosny dla Astorii Szczerców

W rewanżowej 18 kolejce IV ligi łódzkiej Widok Skierniewice przegrał na boisku przy ulicy Nowobielańskiej z Astorią Szczerców 1:3 (1:0) Do przerwy prowadzili gospodarze po golu Wojciecha Borowca z rzutu wolnego z 33. minuty. Kwadrans wcześniej kapitan Widoku nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał i dobitkę obronił Andrzej Gonerski. Do przerwy przeważali gospodarze, jednak po zmianie stron gole strzelała już tylko Astoria. Pomiędzy 52. a 56. minutą padły trzy bramki dla gości. Na listę strzelców wpisali się Konrad Wańdoch, Adrian Ulfik i Krzysztof Kowalski. Trener Astorii Jacek Popek zanotował bardzo udany debiut trenerski w rozgrywkach IV ligi łódzkiej. Widok pozostał na 17. miejscu z 8 punktami na koncie. Powiększa się dystans punktowy między ekipą ze Skierniewic a wyżej notowanymi drużynami. Dzisiaj 16. w tabeli Orzeł Nieborów wygrał na wyjeździe z Zawiszą Rzgów 2:0 i ma 15 oczek. Zapraszam do lektury.

Więcej…

Widok 2004 VI w gronie 16 zespołów Boryszew Cup

Widok rocznik 2004, prowadzony przez Karola Skrzydło, w miniony weekend rywalizował w bardzo silnie obsadzonym turnieju Unia Boryszew Cup. Po II dniach piłkarskiej rywalizacji nasza drużyna zaprezentowała się z bardzo dobrej strony. W gronie 16 zespołów zajęła dobre VI miejsce i tylko swojej indolencji strzeleckiej może żałować, że nie stanęła na "pudle". Ale..