W doliczonym czasie gry Wojciech Borowiec zapewnił punkt Widokowi[foto]

Email Drukuj PDF

W 10 kolejce IV ligi łódzkiej Widok zremisował z Orłem Nieborów 2:2 (1:2). Goście prowadzili po golach Radosława Kucińskiego i Tomasza Rembowskiego. Trzy minuty przed przerwą kontaktowego gola dla skierniewickiego zespołu strzelił Łukasz Markowski. W 63. minucie boisko za drugą żółtą kartkę opuścił Radosław Domińczak. Widok w drugiej połowie miał przewagę, jednak miejscowi przez długi okres czasu nie potrafili strzelić gola. Wszystko się zmieniło w trzeciej minucie doliczonego czasu gry. Remis uratował kapitan Wojciech Borowiec, który pięknie strzelił z rzutu wolnego. To była ostatnia akcja meczu. Widok zdobył 2 punkt w sezonie. To drugi z rzędu remis przed własną publicznością. Orzeł Nieborów zgromadził 8 oczek i po sobotnich meczach zajmuje 14. miejsce.

DZIĘKUJEMY ZA UDZIAŁ W PARADZIE SŚKOiW

PODZIĘKOWANIE...

Zarząd oraz Trenerzy klubu MLKS Widok Skierniewice pragną serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom dzisiejszej parady Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw.

Dzięki Wam, drugi rok z rzędu, potwierdziliśmy naszą siłę i piłkarską dominację. Podziękowania należą się w szczególności naszym małym zawodnikom. To w Was była siła naszej Reprezentacji. Dziękujemy za piękne chóralne śpiewy, zaangażowanie oraz uśmiech.

Podziękowania ślemy również Rodzicom. To Wy i Wasze dzieci Tworzycie ten klub. I to dzięki Wam mamy motywację do dalszych działań.

Dziękujemy również wszystkim kibicom i obserwatorom, którzy na całej trasie parady bawili się z naszymi zawodnikami.

Dziękujemy pięknie za Państwa zaufanie i wspólne tworzenie czegoś więcej niż "piłkarski Widok Skierniewice"!

Z wyrazami szacunku..

Zarząd MLKS WIDOK SKIERNIEWICE

Piotr, Rafał, Karol, Piotr i Łukasz.

Liga Żak: Widok Skierniewice - Jutrzenka Drzewce 11:0

W meczu 3 kolejki ligi okręgowej Żak drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2006) wygrała z Jutrzenką Drzewce 11:0.

PARADA Z OKAZJI SŚKOiW - INFORMACJE

W sobotę zawodnicy i trenerzy naszego klubu biorą udział w paradzie z okazji Skierniewickiego Święta Kwiatów Owoców i Warzyw. Dzieci zakładają zielone stroje treningowe, ewentualnie dresy klubowe, ortaliony.

Najmłodsze dzieci (roczniki 2005-2010) idą w paradzie razem z rodzicami. Pozostali chłopcy mogą iść bez rodziców, ale serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do udziału. Zbiórka zawodników i rodziców o godzinie 10:30 pod halą przy ul. Pomologicznej, odbiór dzieci po paradzie w rynku.

Zbiórka: Hala ul. Pomologiczna
Godzina: 10:30
Początek parady: 11:00
Planowany koniec: ok 12:00
Co zabrać: Koszulki treningowe widoku, szaliki, flagę/baner rocznika, rodzice proszeni o zabranie klubowych koszulek

BĄDŹMY TEGO DNIA NAJWIĘKSZĄ REPREZENTACJĄ W MIEŚCIE!!!

Niedziela, 21.09.2014

TURNIEJ E1 ('04) Znicz Kłobuck Cup - 3 miejsce na 24 drużyny.
LIGA A1-I '96/97 Sport Perfect - Widok 4:1
LIGA E2 ('05) Widok - Białka Biała Rawska 9:4
LIGA B2-II ('99) Pogoń Zduńska Wola - Widok 5:6

Poniedziałek, 22.09.2014

17:00 – 18:30    LIGA E1 ('04) Widok - Laktoza Łyszkowice (boisko Orlik, ul. 1 Maja)
17:30 – 19:00    LIGA D1 ('02) Widok - Mazovia Rawa Maz. (boisko sztuczne, ul. Pomologiczna)

Zapraszamy na mecz 10 kolejki

R24 - informacje turniej/liga

Niedziela 21.09 - wyjazd na Znicz Cup do Kłobucka:

Powołani: 1. Bartosik 2. Czerwiński 3. Gross 4. Klimczyk 5. Kostrzewa 6.Pruszkowski M 7. Pruszkowski S 8. Seferyński 9. Sitkiewicz 10. Zając F 11. Zając M

0:7 zgłoś się, czyli klęska Widoku z rezerwami GKS-u Bełchatów - foto

W 9 kolejce IV ligi łódzkiej GKS II Bełchatów rozbił Widok Skierniewice 7:0 (5:0). Wynik mógł być dwucyfrowy, jednak w ekipie gospodarzy szwankowała skuteczność. Gole dla zwycięzców strzelili: Mikołaj Raś (1), Paweł Zięba (2, w tym jedna z karnego), Maciej Łabędzki (3) i Dawid Flaszka (1). W rozgrywkach IV ligi łódzkiej zadebiutował Przemysław Karasek. Najpoważniejszym zmartwieniem jest jednak kontuzja Michała Sopyły. Po jednym ze starć obrońca Widoku opuścił boisko w 78. minucie meczu i został przewieziony do miejscowego szpitala. Na dzień dzisiejszy nie wiadomo jak poważny jest jego uraz prawego kolana, jednak obrońcę skierniewickiego klubu czeka dłuższa przerwa w grze.