Reklama
Reklama
Reklama

Podsumowanie roku 2015. Wyniki 207 meczów ligowych Widoku w roku 2015 !!!

Email Drukuj PDF

 

Rok 2015 zbliża się do końca, można zatem podsumować to co działo się w naszym klubie w tym roku, a działo się bardzo dużo. Kolejny rok naszej pracy ze skierniewickim narybkiem piłkarskim, umiejętności naszych zawodników i wyniki jakie osiągają nasze drużyny potwierdzają, że droga którą obraliśmy kilka lat temu jest właściwa i należy nią konsekwentnie podążać.

 

Więcej…

Rocznik 2006 (grupa czerwona) - podział na grupy i najbliższe plany

Email Drukuj PDF

Poniżej podział grupy czerwonej rocznika 2006 na grupy treningowe na okres zimowy i plany turniejowe drużyny. Podział i terminarz treningów obowiązuje od poniedziałku 30.11.2015.

 

Więcej…

Widok 2002 wygrywa w ostatnim meczu. Mistrz potwierdza klasę.

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002), która zdobyła Mistrzostwo województwa łódzkiego wygrywając I ligę wojewódzką trampkarzy C2, pokonała w ostatnim meczu ligowy zespół Andrespolii Wiśniowa Góra 5:1. Trzy bramki dla Widoku zdobył najlepszy strzelec rozgrywek ligowych Krzysztof Janus, który rozegrał kapitalny mecz, a dwa gole dołożył Jakub Jasiński.

 

Więcej…

Podsumowanie - seniorzy Widoku Skierniewice w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016

Email Drukuj PDF

Przedstawiamy zestawienie statystyczne, w którym znajduje się podsumowanie liczbowe, dotyczące występów piłkarzy drużyny seniorów WIDOKU Skierniewice w skierniewickiej klasie okręgowej w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016. Tylko na stronie widokskierniewice.pl będziecie mogli Państwo zapoznać się z różnymi ciekawostkami. Zapraszamy do lektury.

Więcej…

MISTRZ!!! MISTRZ!!! WIDOK MISTRZ!!! ..Widok 2004 MISTRZEM woj. ŁÓDZKIEGO!!

Email Drukuj PDF

MISTRZ!!! MISTRZ!! Widok 2004 MISTRZ!!! Jesteśmy Mistrzem woj. Łódzkiego w halowej piłce nożnej!! :) Dziś w Zgierzu, na obiekcie miejscowego MOSiRu rozegrany został Turniej Finałowy Pucharu Marszałka Województwa Łódzkiego im. Witolda Stępnia. Po pasjonującym boju "Osiedlowi" w finale pokonali Pogoń Zduńską Wolę 2:1!! A MVP Turnieju wybrano Bartłomieja Seferyńskiego!! BRAWO DZIECIAKI!!!

Więcej…

Widok 2005 WICEMISTRZEM woj. ŁÓDZKIEGO!!!

Email Drukuj PDF

 

WIDOK Skierniewice halowym wicemistrzem województwa łódzkiego rocznika 2005!! W rozegranym w sobotę Finale Pucharu Marszałka woj. Łódzkiego chłopcy z rocznika 2005 wywalczyli w Łodzi bardzo dobre II miejsce. Nagrodami indywidualnymi zostali wyróżnieni również Krzysztof Seweryniak - Najlepszym zawodnikiem Turnieju oraz Aleksander Sulikowski - Najlepszy strzelec zawodów (8 bramek). GRATULUJEMY!!

Więcej…

IV miejsce rocznika 2008 we Włocławku

Email Drukuj PDF

Znakomicie zaprezentowali się jedni z najmłodszych adeptów Widoku Skierniewice w turnieju halowym rozgrywanym w Hali Mistrzów we Włocławku. Rocznik 2008 zajął IV miejsce ,a w meczu o III miejsce przegrał z zespołem Królewskich Płock po rzutach karnych. W regulaminowym czasie padł remis 0:0.

Więcej…

Widok 2003 wygrał eliminacje Pucharu Marszałka!!! Zieliński i Stankiewicz z nagrodami!!!! BRAWO!!!

Email Drukuj PDF

Dziś w hali OSiR na ul. Pomologicznej został dziś rozegrany Turniej eliminacyjny o Puchar Marszałka woj. łódzkiego. Nasi chłopcy spisali się na medal i wygrali całe zawody!! Aby tego było mało Eryk Zieliński został Królem Strzelców a MVP turnieju wybrano zawodnika "Osiedlowych" Adama Stankiewicza. GRATULUJEMY!!!! ...i czekamy na medal w przyszłotygodniowym Finale Województwa.

Więcej…

Strona 1 z 126

WSPIERAJĄ NAS TAKŻE ...

NASI PARTNERZY