Reklama
Reklama
Reklama

Zapraszamy na FERIE z Widokiem

Email Drukuj PDF

...

Email Drukuj PDF

Unia Skierniewice po raz kolejny poszła śladami Widoku Skierniewice. Tym razem działacze Unii postanowili skopiować nasz pomysł prowadzenia zajęć z przedszkolakami i jak napisali na swojej stronie "wdrażają nowatorski i zupełnie nowy w naszym mieście program". Oczywiście nie jest to prawdą, ponieważ zajęcia dla przedszkoli były organizowane przez Widok już w ubiegłym roku i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród przedszkolaków. Bawiliśmy się wspólnie z kilkunastoma grupami dzieci przez kilkanaście tygodni.


Nie jest to pierwszy pomysł, który Unia kopiuje od Widoku. My zorganizowaliśmy w ubiegłym roku sparing z Widzewem, który okazał się piłkarskim świętem, więc teraz Unia papuguje i robi to samo.


Który następny nasz pomysł zostanie skopiowany przez Unię? Turnieje? Zajęcia w ferie? Zajęcia w wakacje? Turniej dla Rodziców? Turniej dla Firm? Dni naborowe? Zakończenie sezonu? Wigilia klubowa? Kalendarz? Znając życie Oni już to pewnie robili w kilku poprzednich wcieleniach swojego Klubu.
Jesteśmy dumni, że nasze pomysły są tak dobre i naśladowane, ale cokolwiek by nie napisali plagiatorzy, to będą zawsze nasze pomysły, a nie ich.
My również byliśmy w tym tygodniu w skierniewickich przedszkolach i zaproponowaliśmy dyrektorom prowadzenie takich zajęć. W przeciwieństwie do Unii, my takie zajęcia chcemy prowadzić bezpłatnie. Unia chce mieć zajęcia sfinansowane z pieniędzy miasta w przedszkolach publicznych i przez rodziców w przedszkolach prywatnych. Nam zależy na pracy z dziećmi, Unia poprzez te zajęcia finansuje swojego nowego zawodnika drużyny seniorów, który na wiosnę będzie grał w tej drużynie.

Czy tak to powinno wyglądać?

Uchwała Zarządu w sprawie nominowania zawodników do stypendium sportowego UM Skierniewice

Email Drukuj PDF

Poniżej Uchwała nr 2/2016 z dnia 01.02.2016 Zarządu Klubu MLKS Widok Skierniewice w sprawie kryteriów nominowania zawodników do stypendium sportowego przyznawanego przez Urząd Miasta Skierniewice.

Osoby spełniające wymagania i chcące ubiegać się o stypendium na rok 2016 proszone są o składanie w biurze klubu kompletu wypełnionych (bez kwoty stypendium) i podpisanych dokumentów do dnia 5.02.2016 r. Wnioski wypełnione nieprawidłowo lub złożone po tym terminie nie będą rozpatrywane.

Więcej…

Skierniewickie medale Eryka Gross i Stanisława Pruszkowskiego z Niemiec!!!

Email Drukuj PDF

Skierniewickie medale Eryka Gross i Stanisława Pruszkowskiego z Niemiec!!!

Bardzo dobry występ łódzkiej kadry 2004 w Niemczech w której zagrali dwaj nasi zwodnicy z rocznika 2004 - Eryk Gross i Stanisław Pruszkowski. Chłopcy na co dzień trenują w skierniewickim Widoku pod okiem trenera Karola Skrzydło.

Więcej…

Widoczek 2003 pokonuje AP OSiR Żyrardów

Email Drukuj PDF

W dniu 30.01 w Skierniewicach drużyna Widoku (r. 2003) rozegrała sparing z AP OSiR Żyrardów. Mimo braku w kadrze naszego zespołu aż sześciu zawodników (choroba: Wojtek Wojciechowki, Błażej Pąśko, Kacper Paczkowski, Marcel Szymański, Kuba Piechalak, Szymon Koziarski) chłopcy zagrali dobry mecz i rozstrzygnęli go na swoją korzyść.

Więcej…

WIDOK rocznik 2005 drugi w Diament CUP!!!

Email Drukuj PDF

WIDOCZEK 2005 II w Zduńskiej Woli!!!

W sobotę 30.01.2016 r. w Zduńskiej Woli "osiedlowi" rozegrali kolejny zimowy turniej halowej piłki nożnej! W rywalizacji " każdy z każdym" Widoczek zajął bardzo dobre II miejsce gromadząc 13 punktów (4 wygrane , 1 remis, 1 porażka). Należy zaznaczyć bardzo dobrą postawę wszystkich zawodników, choć przed nimi jeszcze dużo pracy i potu wylanego na treningach. Ponadto należy pokreślić bardzo wyrównany poziom grających zespołów, gdyż wszystkie mecze były bardzo interesujące i zacięte, a każda drużyna była równorzędnym przeciwnikiem.

 

Więcej…

Widok wygrał w niedzielne popołudnie z Promykiem

Email Drukuj PDF

W pierwszym tegorocznym zimowym meczu sparingowym Widok Skierniewice wygrał z Promykiem Nowa Sucha 3:2 (1:1). Bramki dla gospodarzy strzelili: Kamil Karwat, Bartłomiej Magdziarz i Piotr Juraś. Skierniewiczanie zaprezentowali się z dobrej strony. Gole dla gości padły po błędach piłkarzy Widoku. Gospodarze muszą wciąż pracować nad wieloma elementami gry, m.in. skutecznością.

Więcej…

1%

Email Drukuj PDF

Strona 1 z 130

WSPIERAJĄ NAS TAKŻE ...

NASI PARTNERZY