Zapraszamy na treningi z Widokiem

Email Drukuj PDF

Włókniarz Moszczenica wygrywa z odmłodzonym Widokiem - foto

W 5 kolejce IV ligi łódzkiej, Włókniarz Moszczenica wygrał z Widokiem Skierniewice 1:0 (0:0). Zwycięstwo drużynie z okręgu piotrkowskiego zapewnił Marcin Staniaszek, który strzelił gola w 75. minucie meczu. Wcześniej Widok miał trzy bardzo dobre sytuacje po których mógł objąć prowadzenie. W jednej z nich piłka po uderzeniu Jakuba Papieża trafiła w poprzeczkę. W skierniewickiej ekipie zagrało w całym meczu 11 młodzieżowców. Debiut w IV lidze łódzkiej zaliczyli Piotr Jaworski i Cezary Foks.

II miejsce w Bełchatów Cup

Drugie miejsce zajęła drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) w rozegranym w sobotę turnieju Bełchatów Cup. W zawodach uczestniczyło 8 drużyn, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Do wygranej w turnieju naszej drużynie zabrakło równej gry, bo nasz zespół potrafił pokonać zwycięzców turnieju ale i zremisować z przedostatnim zespołem. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Miłosz Ozimek z Widoku Skierniewice.

Liga Orlik - Widok 2004 vs Pogoń Godzianów

Dziś w lidze Orlika (kategoria E1) Widok 2004 pokonał na wyjeździe, miejscową Pogoń Godzianów 23:1.

W meczu rozgrywanym w wymiarze czasowym 3 x 20 min widoczek zagrał bardzo skutecznie, strzelając:

8 goli w I tercji

10 goli w II tercji

5 goli w III tercji

Trzy zwycięstwa w ligach wojewódzkich

W minioną środę drużyny Widoku Skierniewice odnotowały 3 zwycięstwa w ligach wojewódzkich. Najbardziej emocjonujący pojedynek rozegrali Juniorzy Starsi (A1 - 1996/97), który w Radomsku pokonali drużynę Mechanika 4:3 mimo, że w 70 minucie meczu gospodarze prowadzili 3:0. Wysokim zwycięstwem rozgrywki rozpoczęli również trampkarze (2000 - C1), którzy w Zgierzu pokonali 5:1 drużynę Włókniarza. W Skierniewicach grali natomiast Juniorzy Młodsi (B2 - 1999), którzy pokonali zespół Orła Łódź 3:1.

2004 - wyjazd do Godzianowa

W sobotę 30.08 wyjazd na mecz z Pogonią Godzianów. Powołani zawodnicy:

Bolek, Czerwiński, Klimczyk, Kostrzewa, Krasiński, Pruszkowski M, Pruszkowski S, Seferyński, Sitkiewicz, Ślawski, Winciarek, Zając F,  Zakrzewski.

Zbiórka: godz. 10.30

Wyjazd: godz. 10.45

Mecz: godz. 12.00

Trening rocznika 2009, 2010

Treningi rocznika 2009/10 odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17:00 na Orliku przy ul. Działkowej. Zapraszamy.