Reklama
Reklama

Trening rocznika 2009-2010

Email Drukuj PDF

Trening dla rocznika 2009/20110  odbędzie się dzisiaj o godzina 17:15 w szkole podstawowej nr 2. ul 1 Maja.  (proszę wchodzić bocznym wejściem przy hali) - nie ma podziału na grupy.


II miejsce r. 2005 we Włocławku

Email Drukuj PDF

Zawodnicy Widoku Skierniewice rocznik 2005 w dniu 25.01.2015 wzięli udział w turnieju we Włocławku.

Skład: Antek Mermer, Kuba Furmański, Dorian Jóźwicki, Krzysztof Seweryniak, Sebastian Starbała, Michał Stanios, Kacper Dudek, Filip Zając, Jakub Adamik, Mikołaj Gędek, Eryk Oksza-Klossi.

 

WIDOK 2005 najlepszy w Rawa Cup!!

Email Drukuj PDF

Rawa Mazowiecka zdobyta przez Widok 2005!! W sobotę w rawskiej hali Milenium "osiedlowi" byli bezkonkurencyjni! W rywalizacji " każdy z każdym" Widoczek zajął pierwsze miejsce gromadząc 17 punktów (5 wygranych i 2 remisy). Żeby tego było mało, Filip Zając został wybrany najlepszym zawodnikiem całego turnieju.

Widok 2002 wygrywa w Wolborzu

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) wygrała turniej z okazji 950-lecia Wolborza. Nasz zespół wygrał wszystkie 7 spotkań nie tracąc ani jednego gola. Drugie miejsce zajął GKS Bełchatów, a trzecie Widzew Łódź. Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik naszej drużyny Maciej Kurlikowski.

 

WAŻNA INFORMACJA !!!

Email Drukuj PDF

Informujemy, że od 22 stycznia (czwartek) biuro klubu przy ul. Pomologicznej zostaje przeniesione do siedziby klubu przy ul. Nowobielańskiej 102.

Film dokumentalny o Stomil Cup

Email Drukuj PDF

Zapraszamy do obejrzenia filmy dokumentalnego o turnieju Stomil Cup. Fajnie, że mogliśmy być częścią tego turnieju. Kliknij tutaj...

Widok 2007 trzeci w Luboń Cup

Email Drukuj PDF

Chłopcy z rocznika 2007 wzięli udział 18 stycznia w turnieju Luboń Cup rozgrywanym w podpoznańskim Luboniu. Zgodnie ze słowami organizatorów i trenerów rywalizacja w kolejnym turnieju była bardzo zacięta i przyniosła licznie zgromadzonej publiczności wiele emocji. Po fazie grupowe i meczach ćwierćfinałowych w półfinałach zmierzyły się zespoły Widok Skierniewice i Lech Poznań oraz Stowarzyszenie Piłkarskie "12" Włocławek i Akademia Piłkarska Komornik.

 

Seniores - juniores sparingos

Email Drukuj PDF

W I spotkaniu w okresie przygotowawczym drużyna seniorów Widoku Skierniewice przegrała w Warszawie z miejscową Polonią grającą w CLJ 2:0. Spotkanie podzielone było na 3 kwarty grane po 30 minut. W drużynie ze Skierniewic zadebiutował 15 letni Hubert Gutkowski oraz 16 letni Bartek Magdziarz. W Widoku grało tylko dwóch pełnoprawnych seniorów - Damian Sztocki oraz Daniel Paprocki. Pozostałą część drużyny tworzą i tworzyć będą juniorzy.

Strona 1 z 99

WSPIERAJĄ NAS TAKŻE ...

NASI PARTNERZY