ZAPRASZAMY na Widok Cup RODZICÓW Widoku!!

Email Drukuj PDF

Widok 2004 wygrywa w sparingu z Unią Boryszew 10:5

W rozegranym w poniedziałek sparingu Widok 2004 pokonał w pod sochaczewskich Kątach UKS Unię Boryszew 10:5. Spotkanie zostało rozegrane w wymiarze czasowym 4 x 20 min. Zespół "Osiedlowych" podzielony na 2 szóstki i bramkarza w ciągu 80 minut gry zmieniał się na boisku co 10 minut. Każdy zawodnik z pola zagrał równe 40 minut.

Informacje dot. Tychy Cup rocznika 2008

W dniu 26 października chłopcy z rocznika 2008 wezmą udział w turnieju Tychy Cup.

Poniżej zamieszczamy kilka informacji dot. wyjazdu i turnieju:

UWAGA: ZMIANA GODZIN I MIEJSCA TRENINGÓW rocznika 2008 (21 i 23.10)

Ze względu na odbywający się w terminie 21-24.10.2014 w hali OSiR przy Pomologicznej 8 "Bal Seniora" pod patronatem Prezydenta Miasta Skierniewic, zajęcia treningowe rocznika 2008 zostają przeniesione na boisko orlik przy ul. Działkowej 10 (za Ekonomikiem).

Derby dla Widoku - Widok dalej liderem

W sobotę w roczniku 1999 odbyły się derby regionu gdzie Widok zmierzył się w Łowiczu z miejscowym Pelikanem. Drużyna Widoku wygrała arcy ważne spotkanie 0:1 po golu Filipa Rzepeckiego w 30 minucie meczu. Mecz odbył się w ramach II ligi woj. Juniora Młodszego. Po tym spotkaniu Widok umocnił się na pozycji lidera.

Widok 2007 wygrywa w sparingach

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2007) zagrała w niedzielę mecze kontrolne z Akademią Futbolu Widzew z Brzezin i Unią Boryszew. Młodzi piłkarze rozegrali dwa dobre mecze i pokonali obu przeciwników.

Liga Młodzik Młodszy (D2): Pelikan Łowicz - Widok Skierniewice 4:9

W lidze okręgowej Młodzik Młodszy (D2) drużyna Widoku Skierniewice wygrała w Łowiczu z Pelikanem 9:4.

ODWOŁANY trening rocznika 2004 (poniedziałek, 20.10.2014)

Poniedziałkowy trening rocznika 2004, ze względu na wyjazdowy sparing w Unią Boryszew, został odwołany. Chłopcy, którzy nie zostali powołani na sparing mają poniedziałek wolny od zajęć treningowych. Zapraszamy do wspólnego kibicowania w meczu z sochaczewskim boryszewem :)