Sześciu zawodników powołanych do kadry województwa

Email Drukuj PDF

Sześciu zawodników Widoku Skierniewice otrzymało powołania do kadry województwa łódzkiego 2002/03 na turniej im. W. Smolarka, który zostanie rozegrany w Sulejówku k. Warszawy w dniach 22-24 kwietnia.

Z kadrą na remis. Promyk bez szans.

W środę i czwartek drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) rozegrała dwa mecze kontrolne. W środę na stadionie przy ul. Pomologicznej Widok zremisował 2:2 z reprezentacją województwa łódzkiego, a w czwartek w Nowej Suchej rozgromił miejscowy Promyk 17:0.

W Pogoni za bramkami - rocznik 2003

We wtorek chłopcy z rocznika 2003 udali się do Dzieżgówka na mecz sparingowy z drużyną Pogoni Bełchów. Drużyna Widoku od początku spotkania narzuciła swoje tempo co zaowocowało strzeleniem bramki już w 1 minucie meczu. Pogoń starała się grać piłką, za co należą się pochwały ale niestety chłopcy robili to niedokładnie przez co nacinali się na liczne kontry w wykonaniu naszych zawodników. Mimo ambitnej gry gospodarzy, spotkanie przebiegało pod dyktando Skierniewickiej drużyny.

Zapowiedź spotkania - XXIV kolejka IV ligi

W Wielką Sobotę 19 kwietnia o godzinie 11:00, Widok zagra na wyjeździe z Borutą Zgierz. Skierniewicki zespół wygrał w sobotę po raz dwunasty w sezonie. Licząc również sześć remisów, piłkarze Widoku mają na koncie 42 punkty i zajmują 5. miejsce. Dla porównania Boruta ma 31 oczek i plasuje się na 10. miejscu. Podopieczni trenera Mariusza Wilkowieckiego będą chcieli zrewanżować się za porażkę z rundy jesiennej. Poniżej więcej informacji o naszym najbliższym rywalu.

Efektowna wygrana w lidze Młodzików

Efektownym zwycięstwem Widoku Skierniewice zakończył się mecz ligi okręgowej "Młodzików", w którym nasz zespół podejmował SL UKS Lubania. Po znakomitej grze Widok pokonał starszych przeciwników 17:0.

Wyniki drużyn młodzieżowych

W drugi weekend kwietnia przy pięknej pogodzie rywalizowały drużyny młodzieżowe Widoku Skierniewice. Widok w roczniku 1997 przegrał minimalnie w Łodzi z miejscowym Widzewem 2:1. Strzelcem honorowego gola w 36 minucie meczu był Tomasz Wrzodak. Szkoda straconych punktów bo można było pokusić się o zdobycie choćby 1 oczka. Widoczny był brak w zespole Rafała Sawickiego, który dał bardzo dobrą zmianę w meczu IV ligi z drużyną z Rawy Mazowieckiej i niestety nie mógł pomóc kolegom w rozgrywkach ligi wojewódzkiej.

W sobotę rocznik 2000 Widoku mierzył się z SMS Łódź, a w niedziele rocznik 1999 czekał arcy trudny mecz w Bełchatowie.

Żelazne nerwy „Cybula” w meczu z Mazovią [foto]

W spotkaniu 23 kolejki IV ligi łódzkiej, Widok Skierniewice wygrał z Mazovią 2:1. Zespół z Rawy Mazowieckiej prowadził 1:0 do przerwy po golu Krystiana Wieczorka. Piłkarze Widoku po raz kolejny w sezonie potrafili odwrócić losy meczu. W końcowym fragmencie spotkania dwie bramki dla gospodarzy strzelił Tomasz Cybulski. Ekipa ze Skierniewic ma aktualnie 42 punkty i pozostanie po tej kolejce na 5. miejscu.

Dobra gra w Olsztynie

W sobotę drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002) rywalizowała w Olsztynie w Międzynarodowym Turnieju „Naki Cup”. Po dobrej grze chłopcy zajęli 6 miejsce. W turnieju wystartowało 14 drużyn z Polski, Francji, Włoch i Rosji.