Reklama
Reklama
Reklama

Stroje treningowe

Email Drukuj PDF

Osoby, które nie odebrały jeszcze strojów treningowych mogą to zrobić w biurze klubu przy ul. Nowobielańskiej 102, codziennie w godz. 10-14 lub wieczorem (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 728 879 091).

Przypominamy, że stroje treningowe otrzymują dzieci, które wpłaciły wpisowe w wysokości 100 zł. Dzieci otrzymują stroje na okres treningów w klubie. W chwili odejścia z klubu strój należy zwrócić.

Turniej Czterech Miast - Skierniewice

Email Drukuj PDF

W sobotę 18 kwietnia odbył się kolejny mini turniej rocznika 2007 z cyklu "Turniej Czterech Miast". Tym razem gospodarzem rozgrywek był Skierniewicki  Widok, a w szranki stanęły oprócz gospodarzy drużyny Akademii Piłkarskiej OSiR Żyrardów, Akademii Piłkarskiej Sochaczew oraz Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Skierniewiczanie po raz kolejny zagrali na dobrym poziomie i nie pozwolili sobie strzelić w całym turnieju bramki.

Więcej…

Widok 2002 pokonał Orlęta

Email Drukuj PDF

W meczu ligi okręgowej trampkarzy młodszych (C2) Widok Skierniewice pokonał Orlęta Cielądz 12-0.

 

Więcej…

Widok 2003 wygrał z Bełchowem

Email Drukuj PDF

Drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2003) pokonała w lidze okręgowej Młodzik Młodszy (D2) zespół Pogoni Bełchów 14-0.

Więcej…

Informacja o treningach, badaniach i składkach

Email Drukuj PDF

W związku ze zgłaszanymi przez Państwa problemami przy rezerwacji terminów u lekarzy sportowych informujemy, że zawodnicy nie posiadający aktualnych badań lekarskich, do końca kwietnia będą mogli trenować na podstawie oświadczenia rodziców o stanie zdrowia dziecka (do pobrania tutaj). Prosimy o wydrukowanie, podpisanie i oddanie trenerowi na najbliższym treningu.

Poniżej przedstawiamy listę chłopców, którzy są dopuszczeni do treningów w najbliższym tygodniu.

Pozostałe osoby, które nie znalazły się na liście prosimy o kontakt telefoniczny (tel. 728879091) w celu wyjaśnienia zaległości. Bardzo prosimy o terminowe wpłaty składek członkowskich.

 

Więcej…

Warta płynie w kierunku III ligi

Email Drukuj PDF

W spotkaniu 23 kolejki IV ligi łódzkiej Warta Działoszyn wygrała z Widokiem Skierniewice 4:1 (3:1). Trzy bramki dla gospodarzy (w tym dwie z karnych) strzelił doświadczony Dariusz Walęciak. Ponadto gola dla Warty zdobył inny weteran – Krzysztof Kukulski, który za 8 dni będzie obchodził 40 urodziny. Honorową jak się później okazało, bramkę dla Widoku strzelił Wojciech Borowiec, po strzale z rzutu wolnego. Był to jego 9 gol w sezonie. Kontrowersyjne i niezrozumiałe decyzje, szczególnie w drugiej połowie, podejmowała trójka sędziowska, reprezentująca WS Łódź. Przez ostatnie minuty goście po wyczerpaniu limitu zmian, byli zmuszeni do gry w dziesięciu. Po jednym z ostrych starć Konrad Klimczak był zmuszony opuścić boisko z powodu kontuzji kostki w lewej nodze. Trener Piotr Wysocki głośno wyrażał swoje zdanie i nie mógł pojąć, dlaczego arbitrzy dopuścili do takiej sytuacji. W efekcie w 83. minucie sędzia Adam Dolny odesłał szkoleniowca Widoku na trybuny. Warta z dorobkiem 52 punktów pozostaje na drugim miejscu w tabeli IV ligi łódzkiej. Po 23 kolejce pozycja Widoku nie uległa zmianie. Skierniewiczanie wciąż zajmują 17. miejsce z dorobkiem 11 oczek.

Więcej…

Widok 99 - remisuje

Email Drukuj PDF

W dniu dzisiejszym w derbach między Widokiem 99 a Pelikanem Łowicz padł remis 3:3.

 

Więcej…

Liga Orlik (E1): Widok 2004 pokonał Pelikana Łowicz 6:2

Email Drukuj PDF

 

Dziś w Łowiczu, na boisku Orlik przy ul. Bolimowskiej, Widok 2004 pokonał w meczu XII kolejki miejscowego Pelikana 6:2. Skierniewiczanie z kompletem 36 punktów przewodzą w tabeli Skierniewickiej Ligi ORLIK E1!!

Więcej…

Strona 1 z 108

WSPIERAJĄ NAS TAKŻE ...

NASI PARTNERZY