Reklama
Reklama

Trzy ciosy Sokoła w pierwszej połowie - foto

Email Drukuj PDF

Sokół Aleksandrów Łódzki (III liga łódzko-mazowiecka) wygrał z Widokiem Skierniewice (IV liga łódzka) 3:2 (3:1). W pierwszej połowie dwie bramki dla Sokoła strzelił Mikołaj Zwoliński. Jedną dołożył również Karol Kwiatkowski. Gole dla Widoku zdobyli kolejno Tomasz Cybulski i Kamil Karwat.

Widok wygrywa w deszczowym meczu z „Czarnymi Koszulami”

Email Drukuj PDF

Podopieczni trenerów Łukasza Korwka i Piotra Wysockiego wygrali z MKS-em Polonia Warszawa (CLJ) 3:1 (1:0). Bramki dla Widoku strzelili: Tomasz Cybulski, Dariusz Lipiński i Łukasz Stangreciak.

Obóz piłkarski w Kętach - rocznik 2004

Email Drukuj PDF

Poniżej lista obowiązkowych rzeczy do wzięcia na obóz piłkarski w Kętach, sierpień 2014 dla rocznika 2004

Niemiecka skuteczność Pogoni Grodzisk Mazowiecki - foto

Email Drukuj PDF

Widok Skierniewice przegrał z Pogonią 0:7. Do przerwy goście z Grodziska Mazowieckiego prowadzili 2:0. Po zmianie stron przyjezdni byli zabójczo skuteczni. Widok miał kilka szans bramkowych. Dwukrotnie bliski pokonania bramkarza Pogoni był Rafał Sawicki.

Plan przygotowań I drużyny

Email Drukuj PDF

Po krótkich 3 tygodniowych wakacjach drużyna Widoku 14 lipca rozpoczyna przygotowania do nowego sezonu na IV ligowych boiskach. W rozwinięciu plan sparingów [...]

WAŻNA INFORMACJA

Email Drukuj PDF

Nastąpiła zmiana godziny, wtorkowych zajęć w ramach "Wakacji z Widokiem" !!! Zajęcia we wtorki rozpoczynać się będą od godz.17 - czwartek bez zmian od 18:30.

Fragaria Cup - podsumowanie wyjazdu

Email Drukuj PDF

Za nami turniej Fragaria Cup, który odbył się w Presovie na Słowacji. Widok Skierniewice reprezentowały drużyny rocznika 2005 i 2006. Dla chłopców z obu drużyn była to pierwsza konfrontacja z drużynami zagranicznymi i bardzo duże przeżycie.

 

Wojciech Borowiec na testach w Widzewie

Email Drukuj PDF

Piłkarze Widzewa Łódź rozpoczęli drugi tydzień przygotowań. Łodzianie we wtorek odbyli poranne zajęcia. Uczestniczył w nich nowy testowany zawodnik Wojciech Borowiec z czwartoligowego Widoku Skierniewice.

Poranne zajęcia odbyły się na boisku. Brali w nich udział wszyscy testowani gracze. Po południu Włodzimierz Tylak również zarządził zajęcia na zielonej murawie.

Wojciech Borowiec ma 28 lat i przez prawie całą swoją piłkarską przygodę związany był ze Skierniewicami. Najpierw reprezentował barwy Widoku, następnie grał w Unii, a później w Visie. W rundzie wiosennej sezonu 2010/2011 grał w Mszczonowiance Mszczonów skąd przeniósł się do MKS Kutno. Ostatnią rundę spędził w Widoku Skierniewice.

Źródło: widzewtomy.net

Strona 1 z 142

WSPIERAJĄ NAS TAKŻE ...

NASI PARTNERZY