Reklama
Reklama
Reklama

Wysokie zwycięstwo Widoku w Zdunach

Email Drukuj PDF

W drugim meczu sparingowym w letnim okresie przygotowawczym, Widok Skierniewice wygrał z Astrą Zduny 6:0. Dwie bramki dla gości ze Skierniewic strzelił Wojciech Borowiec, natomiast po jednym golu zdobyli Bartłomiej Magdziarz, Kamil Karwat, Dawid Kosmatka i Tomasz Wrzodak.

Więcej…

Rocznik 2009 - pierwszy trening

Email Drukuj PDF

W dniu 03.08.15 (poniedziałek)  - wznawia treningi grupa 2009.(grupa czerwona i grupa żółta)

Treningi odbędą się w poniedziałek godzina 17:30 - 18:30, czwartek 17:30 - 18:30. Treningi odbędą się na Orliku ul. Kilińskiego , przy gimnazjum nr 3.

W najbliższym tygodniu wszyscy zawodnicy przychodzą na tą samą godzinę, trenują razem tzn. grupa żółta i grupa czerwona.

Radosne skierniewickie święto futbolu dla Widzewa Łódź

Email Drukuj PDF

Widok Skierniewice przegrał w pierwszym meczu sparingowym z Widzewem Łódź 0:4. Dwie bramki dla gości strzelił Nikodem Kasperczak, natomiast po jednym golu zdobyli Igor Świątkiewicz i Princewill Okachi. Warto podkreślić, że z bardzo dobrej strony zaprezentowali się kibice Widzewa Łódź, którzy zorganizowali efektowną oprawę meczową, a także przez pełne 90 minut z całych sił dopingowali swoich ulubieńców. Mimo, że było to tylko spotkanie towarzyskie, to jednak z uwagi na otoczkę meczu, na trwałe zapisze się ono w historii skierniewickiej piłki nożnej.

Więcej…

Seniorzy Widoku rozpoczną ligę w Cielądzu meczem z Orlętami

Email Drukuj PDF

Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Skierniewicach ustalił terminarz skierniewickiej klasy okręgowej. W 1 kolejce sezonu 2015/16 podopieczni trenera Piotra Wysockiego zagrają 23 sierpnia 2015 roku w Cielądzu z Orlętami. W 6 serii gier odbędą się derby Skierniewic. Spotkanie planowane jest na sobotę 19 września 2015 roku, a gospodarzem będzie Unia Skierniewice. Co ciekawe w tym dniu w Skierniewicach będzie trwał pierwszy dzień Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Widok zakończy rundę jesienną 15 listopada 2015 roku wyjazdowym meczem z Pelikanem II Łowicz. Poniżej terminarz meczów z udziałem drużyny Widoku.

Więcej…

Plan przygotowań rocznika 1999

Email Drukuj PDF

Pierwszy trening rocznika 1999 zaplanowano na czwartek godzina 11:00 - boisko sztuczne ul. Pomologiczna.

W piątek odbędzie się trening na godzinę 11:00 na którym odbędą się  testy szybkości i wytrzymałości.(boisko sztuczne, ul. Pomologiczna)

Więcej…

Obóz piłkarski - Kęty 2015

Email Drukuj PDF

OBÓZ  PIŁKARSKI  LATO 2015

KĘTY - położone w województwie małopolskim, w Kotlinie Oświęcimskiej, w dolinie rzeki Soły. Kęty należą do podkarpackiej strefy klimatycznej. Miasto położone jest na skrzyżowaniu dróg biegnących z Krakowa do i ze przez Oświęcim do Żywca. Atrakcję stanowi zabytkowy Rynek ze średniowiecznym układem uliczek oraz XIX wieczne kamieniczki. Walory rekreacyjno-sportowe miasta to: kryta pływalnia, hala sportowa, kompleks obiektów sportowych, ośrodek rekreacyjno-sportowy z boiskami do tenisa, siatkówki, piłki koszykowej.

 

Więcej…

OZPN Skierniewice – I runda Pucharu Polski

Email Drukuj PDF

Dziś w siedzibie OZPN Skierniewice rozlosowano pary I rundy okręgowego Pucharu Polski. Pierwszy etap rozgrywek odbędzie się w dniach 15-16 sierpnia 2015 roku. Widok Skierniewice zagra na wyjeździe z Sobpolem Konopnica. Spotkanie odbędzie się w niedzielę 16 sierpnia 2015 roku o godzinie 15:00 w Konopnicy. Poniżej komplet par I rundy.

Więcej…

Plan przygotowań do sezonu - rocznik 2002

Email Drukuj PDF

9 sierpnia przygotowania do nowego sezony rozpoczynają chłopcy z rocznika 2002. Poniżej plan przygotowań drużyny.

 

Więcej…

Strona 1 z 119

WSPIERAJĄ NAS TAKŻE ...

NASI PARTNERZY