Zapraszamy na mecz 2 kolejki

Email Drukuj PDF

Marcin Zając piłkarzem Widoku Skierniewice

Marcin Zając został nowym zawodnikiem Widoku Skierniewice. Były 11-krotny reprezentant Polski wznawia karierę ligową po 3 latach przerwy. W 2012 roku reprezentował barwy czwartoligowego Sorento Zadębie Skierniewice. Widok będzie siódmym klubem w karierze Zająca. Marcin jest wychowankiem Startu Łódź. W latach 1996-2002 bronił barw Widzewa Łódź. W pierwszym sezonie gry, Zając zdobył z klubem mistrzostwo Polski i zagrał w 2 meczach w Lidze Mistrzów (w przegranym 1:4 z Atlético Madryt i przegranym 0:1 ze Steauą Bukareszt). W kolejnych latach grał Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Lechu Poznań i Ruchu Chorzów. W polskiej ekstraklasie wystąpił w 307 meczach i strzelił 55 goli. Poniżej sylwetka doświadczonego piłkarza.

Więcej…

OZPN Skierniewice – III runda Pucharu Polski

Dziś w siedzibie OZPN Skierniewice rozlosowano pary III rundy okręgowego Pucharu Polski. Widok Skierniewice zagra na wyjeździe ze Startem Złaków Borowy (skierniewicka klasa B, grupa I). Spotkanie odbędzie się w środę 9 września 2015 roku o godzinie 16:30 w Złakowie Kościelnym. Poniżej komplet par III rundy.

Więcej…

„Sztangi”, „Sopył” i „Sawik” strzelali i widokowcy awansowali

W meczu II rundy okręgowego Pucharu Polski Astra Zduny przegrała z Widokiem Skierniewice 1:5. Hat-trickiem w tym spotkaniu popisał się Łukasz Stangreciak. Po jednym golu dołożyli Michał Sopyła i Rafał Sawicki. Honorową bramkę dla Astry strzelił Karol Siekiera. W środę 9 września odbędzie się III runda. W najbliższym czasie skierniewiczanie dowiedzą się z kim zagrają w dalszej fazie rozgrywek.

Więcej…

Trening 2009 - przeniesiony na halę

Dzisiejszy  trening grupy żółtej  zostaje przeniesiony z orlika na halę przy ulicy Pomologicznej 8. godz. 17:00.

Już jutro kolejne spotkanie Pucharu Polski - zapraszamy na mecz

Ostatni sparing rocznika 99

W dniu dzisiejszym  chłopcy z rocznika 99  zagrali swój ostatni sparing, przeciwnikiem była drużyna UKS Varsovia Warszawa.

Mecz zakończył się remisem 3:3.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 2 Filip Gędek, Orłowski Jakub.

Więcej…

Orlęta zwyciężają na inaugurację sezonu

W 1 kolejce skierniewickiej klasy okręgowej, Orlęta Cielądz wygrały z Widokiem Skierniewice 1:0. Zwycięską bramkę strzelił Michał Sala w 30. minucie spotkania. Przyjezdni mieli dużo sytuacji strzeleckich, jednak zawodziła skuteczność.