Reklama
Reklama
Reklama

Kolejna wygrana Widoku

Email Drukuj PDF

Kolejne zwycięstwo w I lidze wojewódzkiej odniosła drużyna Widoku Skierniewice (rocznik 2002). W środę Widok pokonał po dobrej grze zespół Andrespolii Wiśniowa Góra 7:0. Po 6 meczach Widok ma na koncie 15 punktów i zajmuje w tabeli 3 miejsce. Liderem rozgrywek jest Łódzki Klub Sportowy, który zgromadził 18 punktów, na drugim miejscu jest GKS Bełchatów z 15 punktami.

Więcej…

Młody Widok wyeliminowany przez trzecioligowego Pelikana

Email Drukuj PDF

W meczu V rundy okręgowego Pucharu Polski, Widok Skierniewice przegrał u siebie z Pelikanem Łowicz 0:5 (0:3). Dwie bramki strzelił Rafał Parobczyk (w tym jedną z rzutu karnego). Pozostałe gole zdobyli: Piotr Jaworski (samobójczy), a także dwaj rezerwowi zawodnicy Pelikana Krystian Siatkowski i Patryk Nasalski. W toczonym równolegle spotkaniu Unia Skierniewice wygrała z Orlętami Cielądz 6:2 (3:0). W pucharowych rozgrywkach wojewódzkich na wiosnę zagrają zatem Pelikan Łowicz (III liga łódzko-mazowiecka) i Unia Skierniewice (skierniewicka klasa okręgowa).

Więcej…

Trening rocznika 2010/2011 - przeniesiony na piatek 9.10.

Email Drukuj PDF

Dzisiejsze zajęcia treningowe rocznika 2010/2011 i młodsi ze względu na obowiązki zawodowe trenera zostają przeniesione na piątek 9 października. Miejsce, godzina i grupy treningowe pozostają bez zmian - (hala "Mechanika" ul. Pomologiczna 15.,  godz.:17-18 gr. "Żółta", godz. 18-19 gr. "Czerwona"). Za zmianę przepraszamy.

Zapraszamy na mecz 9 kolejki

Email Drukuj PDF

Memoriał Andrzeja Wiśniewskiego - rocznik 2008

Email Drukuj PDF

Czwartego dnia października Widok Skierniewice w roczniku 2008 wziął udział w turnieju organizowanym przez Wicher Kobyłka. W zawodach uczestniczyło 10 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Więcej…

Widok 2005 pokonał RTS Widzew Łódź 5:3!!!

Email Drukuj PDF

W sobotę, 3.10.2015 roku o godz. 13:00, zespół Widoku Skierniewice rocznik 2005 rozegrał swój kolejny mecz w lidze łódzkiej. Przeciwnikiem naszego zespołu była drużyna RTS Widzewa Łódź. Po zaciętej walce nasze dzieciaki pokonały łodzian 5:3 a bramki dla "Osiedlowych" strzelali: Krzysztof Seweryniak dwie, Kuba Furmański dwie i Mikołaj Gędek. Gratulujemy!!

Więcej…

Charakter nagrodzony wygraną

Email Drukuj PDF

Niezwykle ważne zwycięstwo odnieśli w I lidze wojewódzkiej zawodnicy Widoku Skierniewice (rocznik 2002). Nasza drużyna pokonała po niezwykle trudnym meczu ekipę Widzewa Łódź 2:1. Zwycięstwo Widoku jest tym bardziej cenne, że nasz zespół do przerwy przegrywał 0:1. W drugiej połowie chłopcy pokazali charakter i wydarli łódzkiej drużynie 3 punkty.

Więcej…

Widok w pierwszej połowie strzelił gole na wagę zwycięstwa

Email Drukuj PDF

W 8. kolejce skierniewickiej klasy okręgowej, Widok Skierniewice wygrał na wyjeździe z Koroną Wejsce 3:1 (3:0). Dwa gole dla zwycięskiej ekipy strzelił Wojciech Borowiec. Ponadto bramkę dla Widoku zdobył Kamil Karwat. Jedynego gola w meczu dla Korony strzelił Mateusz Wójcik. W bieżącym tygodniu został zweryfikowany wynik meczu poprzedniej kolejki Widok – Astra Zduny. Skierniewiczanie na boisku przegrali 1:2, ale ostatecznie został przyznany walkower 3:0 dla Widoku, gdyż w zespole Astry zagrał rezerwowy zawodnik, który nie był wpisany do protokołu, a także od 1. do 70. minuty w drużynie ze Zdun na boisku był tylko 1 młodzieżowiec. Po 8. kolejce Widok zajmuje 7. miejsce w tabeli skierniewickiej klasy okręgowej z dorobkiem 12 punktów.

Więcej…

Strona 1 z 120

WSPIERAJĄ NAS TAKŻE ...

NASI PARTNERZY