Trening rocznika 2009, 2010

Email Drukuj PDF

Treningi rocznika 2009/10 odbywają się we wtorki i czwartki o godz. 17:00 na Orliku przy ul. Działkowej. Zapraszamy.

Rocznik 2004 - podział na grupy treningowe

Poniżej podział chłopców z rocznika 2004 na grupy treningowe oraz terminy treningów.

Adrian Malicki dał zwycięstwo Polonii Piotrków Trybunalski[foto]

Widok Skierniewice przegrał z Polonią Piotrków Trybunalski 1:3 (0:1). Wszystkie trzy bramki strzelił dla gości Adrian Malicki. Gospodarzy stać było na jednego gola. W 69. minucie Tomasz Cybulski wykorzystał rzut karny. Widok musiał w sobotę radzić sobie bez kilku podstawowych zawodników. W ich miejsce wskoczyli młodzieżowcy z małym doświadczeniem w piłce seniorskiej. Skierniewicki zespół zamyka tabelę IV ligi łódzkiej i wciąż pozostaje z zerowym dorobkiem punktowym. Z kolei Polonia ma 6 oczek i po sobotnim meczach zajmuje 10. miejsce w tabeli.

Patryk Piłat i Witek Prokopczyk w SMS-ie

Dwóch podopiecznych Piotra Wysockiego grających w roczniku 1997 zostało zawodnikami SMS Łódź. Patryk Piłat jak i Witek Prokopczyk to zawodnicy urodzeni w roczniku 1998 ,którzy grając w roczniku 1997 rywalizowali z chłopcami o rok starszymi , a wygrywając baraże do WLJ grali nawet z chłopcami o trzy lata starszymi.

Ich bardzo dobra postawa oraz umiejętności zainteresowały na tyle przedstawicieli klubu z Łodzi by obaj znaleźli się w drużynie SMS-u. Obaj także w barwach Widoku reprezentowali kadry woj.łódzkiego w swoich rocznikach. To kolejni piłkarze z Widoku ,którzy dzięki dobrej pracy z młodzieżą zostali zauważeni przez mocniejsze kluby.

Zawisza Rzgów z kompletem punktów[foto]

W 3 kolejce IV ligi łódzkiej, Zawisza Rzgów wygrał z Widokiem Skierniewice 3:0 (0:0). Kluczowym momentem meczu był niewykorzystany rzut karny przez Tomasza Cybulskiego w 45. minucie. Siedem minut po przerwie na listę strzelców wpisał się Michał Osiński. Pozostałe dwa gole gospodarze zdobyli w doliczonym czasie gry. Najpierw wynik meczu podwyższył Filip Skupiński, a dwie minuty później kropkę nad „i” postawił Rafał Kubiak, który pewnie wykorzystał rzut karny. Zawisza dzięki zwycięstwu nad Widokiem ma komplet 9 punktów. Aktualnie drużyna ze Rzgowa zajmuje 1. miejsce. Widok Skierniewice i Orzeł Nieborów pozostają bez punktu.