Sukcesy 2018

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wychowankowie w Reprezentacji Polski w 2018 roku:

Julia Kolis - powołanie na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski Kobiet U15 (08.02 - 11.02.2018)
Jakub Jasiński (obecnie Widzew Łódź) - powołanie na konsultację szkoleniową Reprezentacji Polski U-16

Reprezentanci kadry wojewódzkiej Łódzkiego Związku Piłki Nożnej w 2018 roku:

Filip Zając - kadra U13 (rocznik 2005)
Grzegorz Bartosik - kadra U14 (rocznik 2004)
Jakub Kostrzewa - kadra U14 (rocznik 2004)


Rocznik 2007

II miejsce na turnieju Delta Cup w Warszawie - 24.02.2018

Wyróżnienia indywidualne:

Krzysztof Supera - Najlepszy Strzelec Delta Cup w Warszawie - 24.02.2018

Rocznik 2008

II miejsce na turnieju „Bankier Cup” w Tomaszowie Mazowieckim, gr A – 20.01.2018
II miejsce na turnieju GOKSiR Grassroots w Godzianowie, gr B – 20.01.2018
VI miejsce (na 16 drużyn) na turnieju Delta Cup w Warszawie - 03.02.2018
III miejsce na turnieju "Strefa Toyoty Football Cup" na zaproszenie Andrespoli Wiśniowa Góra - 17.02.2018
Turniej Ursynów Cup w Warszawie - 24.02.2018
V miejsce (na 16 drużyn) na turnieju Delta Cup w Warszawie - 03.03.2018

Wyróżnienia indywidualne:
Adam Łuczak - Najlepszy Bramkarz turnieju „Bankier Cup” w Tomaszowie Maz. – 20.01.2018
Jakub Lach – Najlepszy Zawodnik drużyny w turnieju „Bankier Cup” w Tomaszowie Maz. – 20.01.2018
Szymon Janecki - Najlepszy Zawodnik turnieju GOKSiR Grassroots w Godzianowie – 20.01.2018

Rocznik 2009

II miejsce na turnieju Luboń Cup w Luboniu (k. Poznania) – 14.01.2018
V miejsce (na 25 drużyn) na Międzynarodowym Turnieju Jaguar Cup w Gdańsku – 20/21.01.2018
III miejsce na turnieju w Bełchatowie - 28.01.2018
VIII miejsce (na 16 drużyn) na turnieju Delta Cup w Warszawie - 10.02.2018
VII miejsce na turnieju BEKSA Cup w Lublinie - 18.02.2018
IV miejsce na turnieju Irzyk Cup w Warszawie - 24.02.2018
I miejsce na turnieju Soccer Kids Cup w Zdunach, gr A - 03.03.2018
IV miejsce na turnieju Soccer Kids Cup w Zdunach, gr B - 04.03.2018
II miejsce na turnieju Delta Cup w Warszawie - 10.03.2018

Wyróżnienia indywidualne:
Mateusz Mularczyk – Najlepszy Zawodnik turnieju Luboń Cup w Luboniu – 14.01.2018
Bartosz Znajdek – wybrany na Drużyny Turnieju Luboń Cup w Luboniu – 14.01.2018
Mateusz Mularczyk - Najlepszy Zawodnik drużyny podczas Jaguar Winter Cup – 20/21.01.2018
Jeremi Ciach - Najlepszy Bramkarz Turnieju Soccer Kids Cup w Zdunach - 03.03.2018

Rocznik 2010

Turniej WOŚP, Wołomin (turniej bez klasyfikacji) - 7.01.2018
II miejsce na turnieju AP Champions w Rawie Mazowieckiej – 20.01.2018
II miejsce na turnieju Soccer Kids Cup w Zdunach, gr B - 11.03.2018

Wyróżnienia indywidualne:
Szymon Kindel – Najlepszy Zawodnik turnieju AP Champions w Rawie Mazowieckiej – 20.01.2018
Najlepszy Bramkarz w turnieju Soccer Kids Cup w Zdunach - 11.03.2018

Nasze dane

Stowarzyszenie Miejski Ludowy Klub Sportowy "WIDOK"

96-100 Skierniewice, ul. Nowobielańska 102
klub@widokskierniewice.pl

NIP: 8361427698, KRS: 0000025764, REGON: 001275503
nr konta BS w Skierniewicach: 85 9297 0005 0100 1300 2004 0001

©2019 Widok Skierniewice. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Search