Podsumowanie weekendu - 20/21.01.2018

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dwa II miejsca rocznika 2008, II miejsce rocznika 2010 w Rawie Maz., bardzo dobry występ rocznika 2009 w Gdańsku, sparingi starszych roczników - bilans mroźnego styczniowego weekendu z 20/21 stycznia.

Rocznik 2008A

Sobota 20.01

II miejsce Widoku 2008A w turnieju “Bankier” Cup !

Drużyna Widoku 2008A w sobotę od godzin porannych rywalizowała w Tomaszowie Maz., w turnieju “Bankier” Cup.

Zespół spisał się rewelacyjnie i na koniec zajął II miejsce przegrywając w finale z RAP Radomsko 1:0.

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany zawodnik Widoku - Adam Łuczak.

Widok - RAP Radomsko 0:1

Widok: Adam Łuczak - Piotr Gierach, Eryk Zabost, Karol Okraska, Kacper Rutkowski, Michał Grochal, Kuba Lach, Filip Lesiak, Bartek Wierzbicki, Staś Rymarczyk.

Trener: Piotr Wysocki

Rocznik 2008B

II miejsce Widoczku 2008B w Godzianowie!

W Godzianowie odbył się halowy turniej dla rocznika 2008, w którym drużyna Widoku zajęła 2 miejsce. Walka była bardzo wyrównana, a pierwsze 4 drużyny zdobyły taką samą liczbę punktów. O miejscach rozstrzygnęły bramki.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został zawodnik Widoku Szymon Janecki.

Zwycięzcą turnieju została drużyna AF Widzew Brzeziny.

Wyniki Widoku
Widok - GOKSiR Lipce Reym. 5-0 (Roksana Wysocka, Szymon Janecki 4)
Widok - AF Widzew Brzeziny 1:1 (Szymon Janecki)
Widok - Pelikan Łowicz 0:0
Widok - Unia Skierniewice 0:2
Widok - Mazovia Rawa Maz. 2:0 (Szymon Janecki, Kacper Kamiński)

Skład: Pałczyński, Borowiec, Wysocka, Janecki, Kamiński, Domański, Lesiak M., Stępniak, Pieszczyk, Pych.

Trener: Piotr Wysocki w zastępstwie Rafał Rożek

Rocznik 2010

II miejsce rocznik 2010 na turnieju w Rawie Mazowieckiej !

W dniu dzisiejszym Widoczek w składzie Wiktor Kaliszek,Jakub Rutkowski ,Mateusz Karolczak, Błażej Chałat, Bartosz Krawczyk, Oliwier Wróbel, Szymon Patyński , Szymon Kindel, Filip Wójcik zagrał w turnieju AP Champions w Rawie Mazowieckiej. Od początku nie były to łatwe zawody dla chłopaków. Wydawało się, że najtrudniejszym przeciwnikiem są oni sami dla siebie. Jednak zaangażowanie, silna wola walki i moce charaktery pozwoliły ostatecznie zająć drugie miejsce w turnieju.
Dodatkowo zawodnik Widoku Szymon Kindel został MVP turnieju.

Rocznik 2009

Sobota – Niedziela 20.01-21.01

BARDZO DOBRY WYSTĘP WIDOKU 2009 W JAGUAR WINTER CUP !

25 drużyn z Polski, Rosji i Ukrainy, 2 dni rywalizacji, 10 rozegranych meczy, 160 minut rywalizacji, 6 wygranych, 3 porażki i remis - to wszystko złożyło się na BARDZO DOBRE 5 MIEJSCE Widoku 2009. Przy odrobinie szczęścia i trochę lepszej skuteczności mogła być walka o medale, ale patrząc z drugiej strony Widok zarówno w I jak i II fazie trafił do bardzo ciężkich grup, co więcej w wielu meczych musiał gonić wynik i co najważniejsze w większości przypadków udało się rywali przegonić. Cieszy przede wszystkim bardzo dobra gra drużyny, szybka wymiana piłki, gra w trójkątach i łatwość stwarzania sobie sytuacji podrbamkowych. Cieszy również pełne zaangażowanie wszystkich Chłopaków, którzy pokazali wielki charatker, zagrali bardzo dobry turniej i zasłużenie zajęli miejsce w czołówce bardzo silnie obsadzonego turnieju. Za nami takie piłkarskie marki jak Arka Gdynia czy Motor Lublin!

Wynik I fazy grupowej:
Widok - Jaguar Gdańsk I 5-2 Mati Mularczyk x4, Michał Makowski
Widok - Jaguar Kremczuk (Ukraina) 3-2 Mati Mularczyk, Michał Makowski, Adam Bąba
Widok - Jedynka Reda 3-4 Mati Mularczyk x2, Dominik Seweryniak
Widok - Motor 3-2 Mati Mularczyk x2, Adam Bąba

Wyniki II fazy grupowej (o miejsca 1-12)
Widok - Kaliningrad (Rosja) 4-5 Mati Mularczyk x2, Michał Makowski, Bartek Znajdek
Widok - Arka Gdynia 0-2
Widok - Escola Futbolu 2-2 Mati Mularczyk x2
Widok - Rona Ełk 3-2 Mati Mularczyk x2, Dominik Seweryniak
Widok - As Pomorze 2-1 Mati Mularczyk x2

Mecz o 5 miejsce
Widok-AP Malbork 1-1 Bratek Znajdek - karne 2-1 (Mati i Adam)

25. Jaguar IV

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM WIDOKU ZOSTAŁ W PEŁNI ZASŁUZENIE WYBRANY MATI MULARCZYK, KTÓRY 10 MECZACH ZDOBYŁ 17 BRAMEK!!! BRAWO MATEUSZ!!!

Widok zagrał w składzie: Jeremi Ciach, Maciek Farej, Dominik Seweryniak, Michał Makowski, Michał Kmieć, Filip Dudek, Bartek Znajdek, Mati Mularczyk, Adam Bąba.
Trener Łukasz Korwek

Rocznik 2006 (sparing)

Junior Radom – Widok Skierniewice  5:4

Gole dla Widoku: Oskar Walczak 3, Jakub Grzeszczkowski

Rocznik 2003 - 2004

Niedziela 21.01

W niedzielnym meczu kontrolnym Widok 2004 przegrał 1:3 z Widokiem 2003. Mecz rozstrzygnął się w ostatnich 10 minutach. Przez ponad 60 minut utrzymywał się remis. Bramkę dla 2004 zdobył Eryk Gross po podaniu Maćka Klepaczki.

Grano 3x25 minut.

Widok 2004 - Widok 2003 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)

0:1 Zieliński
1:1 Gross
1:2 Zieliński
1:3 Lipski

Widok 2004: (1 tercja): S. Pruszkowski - Seferyński, F. Zając, Błażejewski, Pędzich - M. Pruszkowski, M. Zając, Bartosik - Ślawski, Gross, Sitkiewicz.
(2 tercja): S. Pruszkowski - Czerwiński, Kostrzewa, Sitkiewicz, Pędzich - Klepaczka, M. Pruszkowski, F. Zając - Gross, Poliński, Winciarek.
(3 tercja): S. Pruszkowski - Seferyński, Kostrzewa, Klepaczka, Błażejewski - Bartosik, Winciarek, Poliński - Czerwiński, Ślawski, M. Zając